Bus Port lotniczy Warszawa-Modlin - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Warszawa-Modlin

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Warszawa-Modlin jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Warszawa-Modlin są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Warszawa-Modlin z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Warszawa-Modlin zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Warszawa-Modlin. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Warszawa-Modlin. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Port lotniczy Warszawa-Modlin posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Warszawa-Modlin to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Warszawa-Modlin należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Warszawa-Modlin. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Warszawa-Modlin jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 108 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Warszawa-Modlin podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Warszawa-Modlin jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 16,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Warszawa-Modlin, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Warszawa-Modlin

Port lotniczy Warszawa-Modlin, położony niedaleko naszej stolicy, jest jednym z głównych lotnisk w Polsce. Lotnisko to posiada jeden terminal, który jest w pełni wyposażony do obsługi lotów krajowych i międzynarodowych. Terminal oferuje szeroką gamę udogodnień, w tym restauracje, sklepy, kantory i wypożyczalnie samochodów, gwarantując komfortowe warunki dla wszystkich pasażerów.

Główne linie lotnicze działające na lotnisku Warszawa-Modlin to Ryanair i Wizz Air. Dzięki tym liniom można dostać się do wielu miejsc w Europie.

Jeśli chodzi o kontrole bezpieczeństwa, warto przybyć na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. Zapewni to odpowiednią ilość czasu na bezstresową odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Jak dotrzeć do portu lotniczego Warszawa-Modlin? FlixBus oferuje doskonałe i przystępne cenowo autobusy na lotniska. Transfery na lotniska FlixBusa to przystępny cenowo i wygodny sposób na dotarcie na lotnisko. FlixBus oferuje wiele połączeń każdego dnia, więc jest idealnym wyborem na bezstresową podróż.

Pamiętaj, że odpowiednie zaplanowanie czasu na dojazd na lotnisko jest niezbędne, by rozpocząć podróż bez zbędnych problemów. Bezpiecznej podróży!

Port lotniczy Warszawa-Modlin - Szukasz niezawodnego transferu na lotnisko?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Zapewniamy wszystkie informacje o transporcie do lub z miasta Port lotniczy Warszawa-Modlin! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Nowy Dwór Mazowiecki, MPL Warszawa - Modlin. Podróż do lub z Port lotniczy Warszawa-Modlin z naszym transferem może kosztować zaledwie 16,99 zł. Nasza sieć łączy Port lotniczy Warszawa-Modlin z aż 108 innymi miejscami, więc z nami możesz dotrzeć dokąd zechcesz. Podróżuj z nami i ciesz się komfortem zarezerwowanego miejsca w połączeniu z bezpłatnym Wi-Fi podczas podróży. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, a my sprawnie dowieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności