Bus Charleroi - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Charleroi

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Autobusy to jeden z najwygodniejszych sposobów podróżowania, a FlixBus należy do najtańszych sposobów, aby dostać się do miasta Charleroi! W zależności od tego, skąd podróżujesz, dojazd do miasta Charleroi z FlixBusem może kosztować nawet 26,99 zł!
Korzystanie z biletu FlixBus na przejazd do miasta Charleroi jest proste! Jeśli bilet zarezerwowano online, na pewno masz na mailu PDF z potwierdzeniem rezerwacji zawierającym kod QR, który służy jako bilet autobusowy. Jeśli zamiast tego dokonałeś rezerwacji przez aplikację FlixBus, Twój bilet zostanie tam automatycznie zapisany. W obu przypadkach nie ma potrzeby drukowania biletu: wystarczy pokazać go kierowcy i już można wsiadać do autobusu, usiąść wygodnie i zrelaksować się.
Charleroi - Kupienie biletu autobusowego do tego miasta z FlixBusem jest naprawdę proste: możesz zarezerwować online na naszej stronie internetowej, wybierając po prostu miasta wyjazdu i przyjazdu oraz datę podróży. Najlepszym sposobem na znalezienie tanich biletów jest jednak użycie darmowej aplikacji FlixBus, wtedy będziesz mieć bilet zawsze przy sobie!
Charleroi - znajdziesz tu 1 przystanek autobusowy . Możesz sprawdzić lokalizację na mapie na tej stronie.
Oferujemy kilka metod płatności, aby bezpiecznie kupić bilet. Możesz wybierać spośród płatności kartą, szybkim przelewem, Paypal, Google Pay i wiele innych. Po wejściu do sekcji płatności, będziesz mógł zobaczyć wszystkie dostępne opcje i wybrać tą preferowaną. Jeśli masz trudności z płatnościami, sprawdź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Jeśli kupujesz bilet autobusowy na pokładzie lub w punkcie sprzedaży, masz również możliwość zapłacenia gotówką.
Bilet autobusowy do miasta Charleroi można zarezerwować już od 26,99 zł. Bilet najłatwiej kupisz na tej stronie lub w aplikacji. Zarezerwuj wcześnie, aby uzyskać najlepszą cenę!
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do miasta Charleroi podczas dokonywania rezerwacji. W zależności od dostępności, możesz wybrać swoje miejsce spośród kilku kategorii, w tym takie z widokiem na panoramę - zapewniające lepszy widok podczas podróży, fotele ze stolikiem - zapewniające większy komfort oraz fotele z łóżkiem - idealne do spokojnej podróży. Sprawdź nasz cennik rezerwacji miejsc, aby uzyskać więcej informacji.

Odkryj Charleroi: ukryte skarby i ciekawa kultura

Charleroi, położone w regionie Walonii w Belgii, to miasto słynące z bogatego dziedzictwa przemysłowego i różnorodnych atrakcji. Jednym z niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia w Charleroi jest Belfort, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, który oferuje panoramiczne widoki na miasto i pozwala poznać jego średniowieczną historię. Kolejną znaczącą atrakcją jest Muzeum Fotografii, które posiada rozległą kolekcję sztuki fotograficznej zarówno lokalnych, jak i zagranicznych artystów.

Miłośnicy sztuki docenią Muzeum Sztuk Pięknych, w którym znajdują się arcydzieła takich znanych artystów jak Magritte i Delvaux. Bois du Cazier, dawna kopalnia węgla przekształcona w muzeum, oferuje fascynujący wgląd w przemysłową historię regionu i upamiętnia tragiczną katastrofę górniczą z 1956 roku.

Jeśli chcesz odkryć więcej niż tylko Charleroi, pobliski Namur ma wiele atrakcji do zaoferowania. Twierdza w Namur, usytuowana na wzgórzu, zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na miasto i rzekę Mozę. Miłośnicy sztuki mogą odwiedzić Muzeum Feliciena Ropsa, poświęcone twórczości słynnego belgijskiego artysty.

FlixBus oferuje przystępne ceny biletów w ramach swojej rozległej sieci. Dzięki temu podróżni mogą wygodnie zwiedzać to miasto i jego sąsiednie atrakcje.

Niezależnie od tego, czy lubisz historię, sztukę, czy po prostu chcesz zanurzyć się w pełnej życia atmosferze belgijskiego miasta, Charleroi i jego okolice oferują różnorodne atrakcje dla każdego. Charleroi obiecuje niezapomniane doświadczenia dla każdego podróżnika, od miejsc wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i muzeów, aż po cuda natury.

Autobusy jadące do miasta Charleroi

Znajdź najtańsze autobusy jadące do miasta Charleroi

Charleroi - nie ma lepszego wyboru na tanie bilety do tego miasta, niż podróż niż z FlixBusem. Możesz podróżować do wielu innych krajów, więc bez względu na to, skąd podróżujesz, możesz dostać się do miasta Charleroi. Zarezerwowanie biletu z FlixBusem jest bardzo łatwe. Charleroi Bilety do miasta Charleroi zaczynają się od zaledwie 26,99 zł, ale pamiętaj, że cena zależy od dostępności! Pamiętaj, by rezerwować z wyprzedzeniem i podróżować poza sezonem, jeśli to możliwe. Nie zapomnij pobrać i zapisać na swoim telefonie bezpłatnej aplikacji FlixBus, aby znaleźć najlepsze ceny, łatwiej zarządzać rezerwacją i uzyskać najbardziej aktualne informacje o swojej podróży. Dzięki aplikacji nie ma potrzeby drukowania biletu: wystarczy pokazać go kierowcy, a następnie cieszyć się podróżą w naszych wygodnych fotelach.

Charleroi - Dlaczego warto wybrać FlixBus na ten przejazd

Dojazd do miasta Charleroi z FlixBusem jest bardzo prosty! Dzięki 9 połączeniom z miastem Charleroi możesz podróżować skąd tylko chcesz. Niezależnie od tego, skąd podróżujesz, łatwo jest zarezerwować podróż do miasta Charleroi czy to w punktach sprzedaży lub bezpośrednio w autobusie, czy online przez stronę internetową lub w bezpłatnej aplikacji FlixBus. Możesz również wybrać preferowaną opcję płatności, taką jak karty kredytowe, PayPal i Google Pay. Co więcej, wybierając się w podróż z FlixBusem, wiesz, że podróżujesz do miasta Charleroi w przyjazny dla środowiska sposób. Dążymy do tego, aby w przyszłości stać się w 100% neutralni pod względem emisji dwutlenku węgla, a Ty możesz nam w tym pomóc, równoważąc swoją emisję dwutlenku węgla podczas rezerwacji biletu.

Udogodnienia

Charleroi - Gotowi do rezerwacji podróży do tego miasta? Nie zapomnij zarezerwować miejsca z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie najlepsze wrażenia z podróży! W zależności od dostępności, możesz wybrać fotel klasyczny, ze stolikiem lub panoramiczny, a także zarezerwować miejsce obok siebie, jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Oferujemy również duży limit bagażu - każdy podróżujący może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego i bagażu głównego w cenie biletu. Na koniec usiądź wygodnie i surfuj po sieci dzięki naszemu darmowemu pokładowemu Wi-Fi i korzystaj z dodatkowej przestrzeni na nogi, gniazdek elektrycznych i dostępnych toalet.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności