Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Przepraszamy, nie znaleziono żadnego miasta

Zdaje się, że nie oferujemy przejazdów zgodnych z Twoim wyszukiwaniem. Zmień wyszukiwanie lub sprawdź naszą ofertę ponownie w przyszłości.

Wygodne podróże autobusem do Hiszpanii

Hiszpania jest jednym z najbardziej popularnych celów podróży na świecie. Turystów przyciąga zróżnicowane, pyszne jedzenie, malownicze plaże oraz liczne atrakcje kulturalne. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się Katalonia oraz jej stolica Barcelona, uznawana za jedno z najpiękniejszych miast Europy. Rajskie wybrzeże Costa Brava przyciąga odwiedzających z całego świata. W regionach nad wybrzeżem Oceanu Atlantyckiego, na przykład w Zatoce Baskijskiej w Kraju Basków, również czeka na Ciebie niezliczona ilość atrakcji kulturalnych i geograficznych odkryć. A zatem czas zaplanować kolejne wakacje w Hiszpanii i cieszyć się ciepłym klimatem Półwyspu Iberyjskiego.

FlixBus wygodnie i niedrogo zawiezie Cię autobusem nocnym prosto do najpiękniejszych i najpopularniejszych nadmorskich kurortów w Hiszpanii. Pozostaje tylko rzec: Vamos a la playa!

Dlaczego warto jest wybrać się na urlop do Hiszpanii autobusem

Z FlixBusem masz jeden bagaz za darmo.

2 sztuki bagażu w cenie

Podróż do Hiszpanii bez dodatkowych kosztów i konieczności męczącego przenoszenia walizki. W większości autobusów znajdzie się też miejsce dla Twojego roweru!

Wyszukiwarka przystanków FlixBus

Centralnie położone przystanki

Zabierzemy Cię prosto do najpopularniejszych miejsc urlopowych w Hiszpanii

Bezpłatnie Wi-Fi na pokładzie FlixBus

Bezpłatna sieć Wi-Fi

Podczas podróży autobusem do Hiszpanii możesz cieszyć się bezpłatnym połączeniem Wi-Fi oraz korzystać z gniazdek elektrycznych.

Tanie bilety

Bilety w dobrej cenie

Zaoszczędź swoje pieniądze na podróży autobusem i wydaj je na drugą porcję tapas!

Zarezerwuj swoją podróż do Hiszpanii teraz!