Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Przepraszamy, nie znaleziono żadnego miasta

Zdaje się, że nie oferujemy przejazdów zgodnych z Twoim wyszukiwaniem. Zmień wyszukiwanie lub sprawdź naszą ofertę ponownie w przyszłości.

Tanie i wygodne podróże autobusem do Holandii

Holendrzy dobrze wiedzą, że rozmiar nie ma znaczenia. Zupełnie jak w innych europejskich krajach, w Holandii można doświadczyć różnorodności, ale nie trzeba tutaj pokonywać długich odległości od punktu A do punktu B. Latem można przechadzać się boso po kilometrowych plażach i odkrywać wiekowe miejsca w Hadze. Wiosną czekają na Ciebie kolorowe pola tulipanów.

W krainie wiatraków, serów i kanałów wakacje na plaży można bez problemu połączyć z zakupami oraz wycieczką rowerową. Zarezerwuj swój bilet autokarowy do Holandii i ciesz się urlopem!

Pomysły na urlop w Holandii

Utrecht — serce Holandii

Zwiedzaj Utrecht z FlixBusem

Co trzeba zobaczyć w Utrechcie?

Doskonałym widokiem na miasto możesz cieszyć się z wieży katedry Domtoren, symbolu Utrechtu i najwyższej wieży kościelnej w Holandii. Widok sprawi, że z miejsca zapomnisz o tych 465 schodkach, po których trzeba się wspiąć na wieżę. Atak głodu? A więc czas obrać kurs na Grachtensystem, gdzie w dawnych piwnicach stoczni znajduje się obecnie wiele restauracji z pięknymi tarasami ciągnącymi się wzdłuż kanałów. Jeśli interesują Cię unikalne muzea, rozważ wizytę w Speelklok. W tym gotyckim kościele od kilku wieków znajduje się Muzeum Mechanicznych Instrumentów Muzycznych.

Wycieczka po zamkach dookoła Utrechtu

Wakacje w Utrechcie nie są kompletne bez przejażdżki rowerowej po okolicach miasta. Możesz skorzystać z jednej z wielu wypożyczalni rowerów lub po prostu zabrać ze sobą swój rower i przewieźć go naszym autokarem. Dużą popularnością cieszy się wycieczka po zamkach w regionie Vechtstreek koło Utrechtu, gdzie znajduje się wiele wspaniałych dworów i zamków.

Gdzie w Utrechcie można wybrać się na zakupy?

Utrecht to miasto o wielkości idealnej do zwiedzania, do jego centrum bez problemu dojdziesz pieszo. Liczne urocze butiki oraz designerskie sklepy można znaleźć zwłaszcza wzdłuż kanału Oudegracht. Młodzi projektanci oferują swoje projekty przede wszystkim na ulicy Schoutenstraat, podczas gdy znane międzynarodowo sieciówki znajdziesz przy Steenweg. Jeśli pada deszcz, dzień zakupów możesz przenieść do Hoog Catharijne, największego krytego centrum handlowego Holandii. A tak a propos, sklepy w Utrecht w niedziele otwarte są jak w pozostałe dni tygodnia.

Arnheim - kreatywne miasto nad Dolnym Renem

Zwiedzaj Arnheim z FlixBusem

Co trzeba zobaczyć w Arnheim?

Arnheim to bardzo zielone miasto i stolica prowincji Gelderland, której przeszłość jest pełna wydarzeń. Świadkami historycznych wydarzeń losów miasta jest stojący do dziś XV-wieczny dom Maartena van Rossumhuisa (znany również jako Duivelshuis — „Diabelski dom”), jedyna ocalała brama miasta Sabelspoort oraz kościół Eusebiuskerk. Przeszkloną windą panoramiczną można wjechać na punkt widokowy znajdujący się na wysokości 73 metrów.

Czy warto odwiedzić Burgers’ Zoo?

Zoo Burgers' w północnej części miasta stanowi jedną z najpopularniejszych atrakcji. Sześć obszarów podzielono na park safari, las deszczowy, pustynię, ocean, mangrowia i rimbę. Poszczególne części i reprezentujące je gatunki można odkryć w ciągu zaledwie jednego dnia. W parku safari z mostów oraz punktów widokowych można obserwować mieszkańców sawanny Afryki Wschodniej, a w sali z wiecznie zielonym lasem da się zapomnieć, że nie jest się w tropikach. W znacznej części zoo zadbano również o warunki atmosferyczne typowe dla danego terenu, a więc przed wyruszeniem na zwiedzanie należy wziąć pod uwagę zmienną pogodę. Szczegółowy projekt stref i mnogość sprawiają, że wizyta w zoo jest niezapomnianym przeżyciem. Odbija się to też na cenach biletów, które są wyższe niż w przypadku innych ogrodów zoologicznych. Można jednak zaoszczędzić, kupując bilety online.

 

Keukenhof

Zwiedzaj Keukenhof z FlixBusem

Co można zobaczyć w Keukenhof?

Holandia, jak żaden inny kraj, do perfekcji opanowała uprawę tulipanów. W ogrodach Keukenhof ponad 100 dostawców królewskich pielęgnuje około 4,5 miliona tulipanów, narcyzy, hiacynty oraz wiele innych gatunków kwiatów. Poza morzem kolorowych kwiatów można tutaj też podziwiać rzeźby ponad 50 różnych artystów. W roku 2017 wystawy i ogrody inspirowane były hasłem „Dutch Design” (holenderski styl).

Godziny otwarcia

W 2017 r. Keukenhof najlepiej jest odwiedzić między 23 marca i 21 maja. Punktem kulminacyjnym jest parada kwiatów dnia 22.04.2017 r. Dokładny czas kwitnięcia zależy między innymi od panujących warunków pogodowych, ale najlepszy czas na odwiedzenie ogrodów to zwykle połowa kwietnia.

Gdzie znajduje się Keukenhof?

Ogród Keukenhof położony jest na południe od Amsterdamu. Można dojechać autokarem do dworca Sloterdijk w Amsterdamie, a następnie dotrzeć do Keukenhof komunikacją miejską przez Haarlem. Od głównego dworca kolejowego w Leiden można dojechać do Keukenhof autobusem ekspresowym linii 854.

 Dlaczego warto wybrać się do Holandii autobusem

Bagaż podstawowy w FlixBus

2 sztuki bagażu w cenie

Podróż do Holandii bez dodatkowych kosztów i konieczności przenoszenia walizki. W większości autobusów znajdzie się też miejsce dla Twojego roweru!

Aplikacja FlixBus pomoże Ci znaleźć przystanek!

Centralnie położone przystanki

Zabierzemy Cię prosto do najpopularniejszych miejsc urlopowych w Holandii.

Bezpłatnie Wi-Fi na pokładzie FlixBus

Bezpłatna sieć Wi-Fi

Podczas podróży autobusem do Holandii możesz cieszyć się bezpłatnym Wi-Fi oraz korzystać z gniazdek elektrycznych.

Tanie bilety

Bilety w dobrej cenie

Zaoszczędź swoje pieniądze na podróży autobusem i wydaj je na wycieczkę po Amsterdamie!

Najpopularniejsze połączenia autobusowe do Holandii