Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Rezerwowanie miejsc

Rezerwacja miejsc

Chcesz cieszyć się maksymalnym komfortem podczas jazdy? W takim razie zarezerwuj swoje ulubione miejsce podczas rezerwacji. Na prawie wszystkich trasach w naszej sieci masz teraz możliwość wyboru miejsca przed podróżą.

Podróżujesz z przyjacielem, przyjaciółką lub rodziną? W takim razie możesz mieć pewność, że zawsze będziecie siedzieć razem.

Usiądź wygodnie i delektuj się widokiem podczas jazdy na jednym z wygodnych miejsc panoramicznych. Większą wygodą oraz dodatkową przestrzenią na nogi możesz też cieszyć się, podróżując na naszych miejscach przy stolikach.

Rezerwując ulubione miejsce, możesz zagwarantować sobie spokojną i bezstresową podróż!

Kategorie miejsc

Podczas podróży z FlixBus dostępne są następujące kategorie miejsc:

Panorama
Panorama:
Jeszcze lepszy widok 
Stolik
Stolik:
Komfortowe siedzenia przy stolikach w naszych autobusach piętrowych
Klasyczne
Klasyczne:
Miejsce do wyboru
Rezerwacja miejsc

Jak mogę zarezerwować konkretne miejsce?

Jeśli oferujemy rezerwację miejsc na danej linii, informacja ta pojawi się podczas rezerwacji na stronie internetowej lub w aplikacjipo wprowadzeniu danych pasażerów.  Rezerwacja miejsc możliwa jest również w naszych agencjach i punktach sprzedaży.

Opłata  za rezerwację miejsca zależy od rodzaju wybranego miejsca oraz przebywanej odległości.  Wszystkie nasze ceny za rezerwację miejsc znajdziesz tutaj.

Numer miejsca podany będzie na bilecie. W autobusach objętych rezerwacją numery miejsc znajdują się na wysokości oczu, na schowku bagażowym. Mają one kolor ciemno szary.

Dodawanie, zmienianie i anulowanie rezerwacji miejsc:

Rezerwacji miejsca można dokonać wyłącznie w trakcie rezerwowania biletu. Niestety nie można dodać miejsca w późniejszym czasie.  Jeśli chcesz anulować lub zmienić miejsce, kliknij tutaj.

Grupy:

Zarezerwowane miejsca siedzące nie są przypisane do konkretnych osób.  Każdy członek grupy może dowolnie wybrać jedno z zarezerwowanych miejsc.

W jaki sposób rozpoznam moje miejsce siedzące w autobusie?

W zależności od przejazdu rezerwacją może być objęty cały autobus lub tylko pojedyncze rzędy. W kilku autobusach nie oferujemy możliwości rezerwacji miejsc.  

Jeśli zarezerwowano miejsce, jego numer podany jest na bilecie.
W autobusach objętych rezerwacją numery miejsc znajdują się na wysokości oczu, na schowku bagażowym.

Jeśli nie zarezerwowałeś/-aś miejsca, ale przydzielono Ci miejsce na bilecie, zajmij właśnie to miejsce.

Jeśli nie zarezerwowałeś/-aś miejsca i nie przydzielono Ci miejsca na bilecie, możesz wybrać dowolne miejsce nieobjęte rezerwacją. Miejsca te oznaczone są zielonymi naklejkami.  Aby usiąść na preferowanym miejscu, należy przybyć na przystanek i wsiąść do autobusu możliwie jak najwcześniej.  Podróżni o ograniczonych zdolnościach ruchowych mają oczywiście specjalne przywileje przy wyborze miejsca.