Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Usługi w autobusie

Nasze usługi na pokładzie FlixBusa

FlixBus gwarantuje najlepszą obsługę! W naszych autobusach dostępne są: bezpłatna sieć Wi-Fi o szybkości 4G, sporo miejsca na nogi, wystarczająca liczba gniazdek na Twoje urządzenia, dużo miejsca na bagaż, a w niektórych autobusach nawet przekąski i napoje w korzystnych cenach!

Bezpłatnie Wi-Fi na pokładzie FlixBus

Wi-Fi

Aby nie było Ci nudno, otrzymasz bezpłatny dostęp do naszej sieci Wi-Fi w autobusie i przez całą podróż będziesz mógł surfować po Internecie, rozmawiać z przyjaciółmi i sprawdzać pocztę - a to wszystko w szybkości 4G! Z FlixBusem jesteś zawsze online.

Usiądź i zrelaksuj się w autobusie z wygodnymi siedzeniami

Miejsce na nogi

Nasze nowoczesne autobusy są wyposażone w wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, dzięki czemu nawet dłuższa podróż minie Ci komfortowo. Jesteś naprawdę wysoki? Zarezerwuj miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. 

Z FlixBusem masz jeden bagaz za darmo.

Bagaż

W naszych autobusach znajdziesz dużo miejsca na Twój bagaż. Umieścić go w luku i usiądź wygodnie. Oczywiście, nasi kierowcy chętnie Ci pomogą przy jego wkładaniu. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie poświęconej bagażowi w autobusie. 

Dostęp do gniazdek do prądu na pokładzie FlixBus

Gniazdka elektryczne

Chcesz surfować po Internecie, rozmawiać na czacie lub pracować na laptopie, ale bateria się rozładowuje? Nie ma sprawy! Rozejrzyj się za symbolem gniazdka lub zapytaj kierowcę, gdzie możesz znaleźć jedno z wielu gniazdek elektrycznych w naszych autobusach. Nasz kierowca chętnie Ci je wskaże.

Toalety na pokładzie FlixBus

Toalety

Do Twojego przystanku docelowego zostało jeszcze trochę czasu? Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta, z której możesz w każdej chwili skorzystać.

FlixBus FAQ

Pomoc

Nasza strona Pomoc zawiera odpowiedzi na wiele pytań.