Usługi w autobusie

flixbus

Nasze usługi na pokładzie FlixBusa

FlixBus gwarantuje najlepszą obsługę! W naszych autobusach dostępne są: bezpłatna sieć Wi-Fi o szybkości 4G, sporo miejsca na nogi, wystarczająca liczba gniazdek na Twoje urządzenia oraz dużo miejsca na bagaż.

Wi-Fi

Aby nie było Ci nudno, otrzymasz bezpłatny dostęp do naszej sieci Wi-Fi w autobusie, by przez całą podróż móc surfować po Internecie, rozmawiać z przyjaciółmi i sprawdzać pocztę – a to wszystko w szybkości 4G! Z FlixBusem jesteś zawsze online.

Miejsce na nogi

Nasze nowoczesne autobusy są wyposażone w wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami, dzięki czemu nawet dłuższa podróż minie Ci komfortowo. Jesteś naprawdę wysoki? Zarezerwuj miejsce z dodatkową przestrzenią na nogi. 

Bagaż

W naszych autobusach znajdziesz dużo miejsca na Twój bagaż. Umieścić go w luku i usiądź wygodnie. Oczywiście, nasi kierowcy chętnie Ci pomogą przy jego wkładaniu. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie poświęconej bagażowi w autobusie. 

Gniazdka elektryczne

Chcesz surfować po Internecie, rozmawiać na czacie lub pracować na laptopie, ale bateria się rozładowuje? Nie ma sprawy! Rozejrzyj się za symbolem gniazdka lub zapytaj kierowcę, gdzie możesz znaleźć jedno z wielu gniazdek elektrycznych w naszych autobusach. Nasz kierowca chętnie Ci je wskaże.

Toalety

Do Twojego przystanku docelowego zostało jeszcze trochę czasu? Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta, z której możesz w każdej chwili skorzystać.

Pomoc

Nasza strona Pomoc zawiera odpowiedzi na wiele pytań.