§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Usługi w autobusie

Usługi na pokładzie FlixBus

Nasze usługi na pokładzie FlixBus

FlixBus gwarantuje najlepszą obsługę! W naszych autobusach dostępne są: bezpłatna sieć Wi-Fi o szybkości 4G*, sporo miejsca na nogi, przekąski i napoje w korzystnej cenie, wystarczająca liczba gniazdek** na Twoje urządzenia oraz dużo miejsca na bagaż.

Bezpłatnie Wi-Fi na pokładzie FlixBus

Wi-Fi

Aby nie było Ci nudno, otrzymasz bezpłatny dostęp do naszej sieci Wi-Fi w autobusie* i przez całą podróż będziesz mógł surfować po Internecie, rozmawiać z przyjaciółmi i sprawdzać pocztę - a to wszystko w szybkości 4G! Z FlixBusem jesteś zawsze online.

Usiądź i zrelaksuj się w autobusie z wygodnymi siedzeniami

Miejsce na nogi

W autobusach FlixBus możesz zarezerwować miejsce z ekstra dużą przestrzenią na nogi. Nasze nowoczesne autobusy są wyposażone w wygodne siedzenia i dużo miejsca. Nawet ci najwyżsi będą z nami podróżować komfortowo. Wszystkie siedzenia mają regulowane oparcia i są wygodne nawet podczas dłuższej podróży.

Przekąski i napoje

Przekąski i napoje

FlixBus jest zawsze świetnie zaopatrzony: na pokładzie dostępne są napoje i małe przekąski w korzystnych cenach. Możesz je kupić u naszego przyjaznego kierowcy.

Dostęp do gniazdek do prądu na pokładzie FlixBus

Gniazdka do prądu

Chcesz surfować po Internecie, rozmawiać na czacie lub pracować na laptopie, ale bateria się rozładowuje? Nie ma sprawy! Rozejrzyj się za symbolem gniazdka lub zapytaj naszego przyjaznego kierowcę, gdzie możesz znaleźć jedno z wielu gniazdek elektrycznych w naszych autobusach.**

Toalety na pokładzie FlixBus

Toalety

Do Twojego przystanku docelowego zostało jeszcze trochę czasu? Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta, z której możesz w każdej chwili skorzystać.

Bagaż podstawowy w FlixBus

Bagaż

Nasze autobusy oferują także wystarczająco miejsca na Twój bagaż. Wystarczy go umieścić w schowku na bagaż i wygodnie sobie usiąść. Nasi przyjaźni kierowcy oczywiście chętnie Ci pomogą przy jego ładowaniu.  Szczegóły odnośnie Twojego bagażu znajdziesz na naszej stronie poświęconej bagażowi w autobusie. 

FlixBus FAQ

FAQ

Nasza strona FAQ zawiera odpowiedzi na wiele pytań. Jeśli mimo to masz jakieś wątpliwości, wypełnij nasz formularz kontaktowy.

* Sieć wifi dostępna jedynie we własnych liniach autobusowych FlixBus. Wyłączone są połączenia do Pragi, Pilzna, St. Gallen, Zurychu i lotniska Hahn; aktualnie w autobusach trwa zmiana wyposażenia na 4G: po niej usługa będzie dostępna na wszystkich liniach. Szybkość przesyłu danych zależy od zasięgu sieci mobilnej naszego dostawcy.
** W wielu autobusach floty FlixBus znajdziesz gniazdka do prądu przy siedzeniach. Wszystkie inne autobusy zostaną doposażone w gniazdka w nadchodzących miesiącach.
***Prosimy pamiętać, że opłaty za połączenia telefoniczne z linii stacjonarnych oraz komórkowych zależą od cen poszczególnych operatorów.