Bus Port lotniczy Göteborg-Landvetter - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Göteborg-Landvetter

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Göteborg-Landvetter jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Göteborg-Landvetter są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Göteborg-Landvetter z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Göteborg-Landvetter zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Göteborg-Landvetter. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Göteborg-Landvetter. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Port lotniczy Göteborg-Landvetter posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Göteborg-Landvetter to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Göteborg-Landvetter należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Göteborg-Landvetter. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Göteborg-Landvetter jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 25 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Göteborg-Landvetter podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Göteborg-Landvetter jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 31,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Göteborg-Landvetter, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Göteborg-Landvetter

Port lotniczy Göteborg-Landvetter, drugie co do wielkości lotnisko w Szwecji, dysponuje dwoma terminalami – krajowym i międzynarodowym. Na obu terminalach znajdują się restauracje, sklepy i kantory, co zapewnia pełen komfort i wygodę.

Lotnisko obsługują renomowane linie lotnicze, takie jak Scandinavian Airlines, Norwegian Air Shuttle, Ryanair i Wizz Air. Bez względu na to, gdzie planujesz podróż, te linie lotnicze oferują szeroki wybór połączeń, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zaleca się, aby na lotnisko przybyć co najmniej dwie godziny przed odlotem krajowym i trzy godziny przed odlotem międzynarodowym. To pozwoli na bezstresowe przejście przez odprawę, nadanie bagażu i kontrolę bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o dojazd do portu lotniczego Göteborg-Landvetter, FlixBus oferuje doskonałe i przystępne cenowo połączenia. Autobusy FlixBusa to wygodne rozwiązanie transportu na lotnisko. Dzięki licznym odjazdom każdego dnia, autobusy FlixBusa to idealny wybór na transport na lotnisko.

Pamiętaj, żeby przyjechać odpowiednio wcześnie na lotnisko, by uniknąć zbędnych problemów. Udanej podróży!

Port lotniczy Göteborg-Landvetter - Planujesz podróż z lub do tego lotniska?

Oto najlepsza opcja! Zapewniamy wszystkie informacje potrzebne do podróży autobusem na lotnisko do lub z Port lotniczy Göteborg-Landvetter! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Port lotniczy Göteborg-Landvetter. Korzystaj z naszych przystępnych cenowo transferów na lotnisko do lub z Port lotniczy Göteborg-Landvetter już od 31,99 zł. Mamy aż 25 połączenia/-eń, więc z nami dotrzesz dokąd zechcesz. Wybierz naszą usługę transferu na lotnisko i ciesz się komfortową podróżą z gwarantowanym miejscem i bezpłatnym Wi-Fi. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, my zawieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności