Bus Port lotniczy Sztokholm-Skavsta - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Sztokholm-Skavsta

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Wybór FlixBusa na Twoją podróż z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta to oszczędna opcja. Bilet kosztuje już od 22,98 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Podróż z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta z FlixBusem to prosta sprawa, z połączeniami do 21 miast. Wybierz połączenie nocne, aby zaoszczędzić na kosztach noclegów.
Aby skorzystać z biletu FlixBusa na podróż z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formie PDF, otrzymane przez e-mail lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie ma potrzeby drukowania biletu: wystarczy go pokazać cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.
Podczas rezerwacji na trasę z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta, możesz zarezerwować miejsce w zależności od dostępności. Obejmuje to opcje dla miejsce z panoramą lub miejsce przy stoliku. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę z rezerwacją miejsc.
Rezerwacja miejsca na naszym autobusie lotniskowym z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta jest prosta i łatwa z FlixBusem. Możesz zarezerwować online, wybierając swoje miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z darmowej aplikacji FlixBusa.
W Port lotniczy Sztokholm-Skavsta jest jeden przystanek FlixBusa. Jego lokalizację można znaleźć na mapie na tej stronie. Jeśli wyjeżdżasz z Port lotniczy Sztokholm-Skavsta, upewnij się, że znasz odległość i wymagany czas podróży od Twojego przystanku do miejsca odlotu na lotnisku.
Oferujemy różne metody płatności za Twój bilet z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta. Możesz wybrać płatność przez Przelewy24, płatność kartą, PayPal Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie autobusu lub w naszych punktach sprzedaży.
Nie martw się o nadbagaż na swoim transferze lotniskowym z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta z FlixBusem! Twój bilet obejmuje darmowy transport jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje o przewozie dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Ponadto, sprawdź politykę bagażową swojej linii lotniczej.
Nasze transfery lotniskowe z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów oferuje również darmowe Wi-Fi. Dlatego pamiętaj, aby zabrać ze sobą ładowarki do urządzeń, aby skorzystać z naszych gniazdek elektrycznych na pokładzie.
Oczywiście, wybór naszego autobusu lotniskowego z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta to ekologiczny wybór. Podróżowanie autobusem to mniejsza emisja dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi czy samolotami. Wspomóż nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole kompensacji CO₂ podczas rezerwacji!
Absolutnie! Nasze transfery lotniskowe z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta są dostępne dla wszystkich, w tym dla osób korzystających z wózków inwalidzkich, zwierząt asystujących czy dla kobiet w ciąży.
Oczywiście, pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą skorzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe z/do Port lotniczy Sztokholm-Skavsta. Gwarantujemy najlepszą cenę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą politykę podróżowania z dziećmi. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce za darmo!

Informacje o porcie lotniczym Sztokholm-Skavsta

Port lotniczy Sztokholm-Skavsta, położony blisko Sztokholmu, to jeden z ważniejszych portów lotniczych w Szwecji. Na miejscu znajdują się dwie terminale: Terminal 1 dla lotów krajowych i Terminal 2 dla lotów międzynarodowych. W każdym z nich czekają na Ciebie różnorodne udogodnienia, takie jak restauracje, sklepy, kantory i wypożyczalnie samochodów.

Główne linie lotnicze operujące na Lotnisku Sztokholm-Skavsta to Ryanair i Wizz Air. Te dwie firmy oferują wiele połączeń z różnymi miejscami w Europie.

Jeżeli chodzi o kontrolę bezpieczeństwa, zaleca się przybycie na lotnisko przynajmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. Dzięki temu będzie wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Dojazd do portu lotniczego Sztokholm-Skavsta jest wygodny i tani dzięki FlixBusowi. FlixBus oferuje wiele autobusów na lotniska. FlixBus oferuje wiele połączeń na lotniska każdego dnia, więc jest idealnym wyborem na bezstresową podróż. Pamiętaj, że odpowiednie zaplanowanie czasu na dojazd na lotnisko to klucz do spokojnego rozpoczęcia podróży. Życzymy udanego wyjazdu!

Port lotniczy Sztokholm-Skavsta - Interesuje Cię połączenie autobusowe do tego lotniska?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Mamy wszystkie informacje dotyczące dojazdu autobusem do lub z Port lotniczy Sztokholm-Skavsta! Do naszych autobusów lotniskowych można wsiąść tutaj: Skavsta Airport (General Schybergs Väg). Przejazd autobusem na lotnisko lub z lotniska w Port lotniczy Sztokholm-Skavsta może kosztować zaledwie 22,98 zł. Nasze transfery lotniskowe łączą Port lotniczy Sztokholm-Skavsta z 21 miejscami, więc z nami możesz dojechać, dokąd tylko zechcesz. Wsiądź do naszego autobusu, aby zająć bezpieczne miejsce i korzystać z bezpłatnego Wi-Fi podczas podróży. Pozostań online i zrelaksuj się podczas podróży do Twojego miejsca docelowego!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności