Bus Port lotniczy Budapeszt - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Budapeszt

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Budapeszt. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Budapeszt są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Budapeszt jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Budapeszt zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Budapeszt. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Budapeszt z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Port lotniczy Budapeszt posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Budapeszt podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Budapeszt jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 64 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Budapeszt należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Budapeszt. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Budapeszt to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Budapeszt, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Budapeszt jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 49,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!

Informacje o porcie lotniczym Budapeszt

Port lotniczy Budapeszt, położony w stolicy Węgier, jest największym portem lotniczym w kraju. Składa się z dwóch głównych terminali - Terminalu 2A i Terminalu 2B.

Terminal 2A obsługuje przede wszystkim loty w obrębie strefy Schengen, natomiast Terminal 2B jest przeznaczony dla lotów poza strefę Schengen. Obie części portu są wyposażone w szeroką gamę udogodnień, takich jak restauracje, sklepy wolnocłowe, kantory i wypożyczalnie samochodów, które zapewniają komfort podczas podróży.

Port Lotniczy Budapeszt jest obsługiwany przez wiele linii lotniczych, w tym Wizz Air, Ryanair i LOT. Te linie lotnicze łączą Budapeszt z wieloma miejscami w Europie i na całym świecie, co czyni go kluczowym punktem dla podróży służbowych i turystycznych.

Zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Dojazd do portu lotniczego Budapeszt jest wygodny i przystępny cenowo dzięki usługom FlixBusa. FlixBus oferuje doskonałe transfery na lotnisko, które są zarówno wygodne, jak i przystępne cenowo.

Pamiętaj, że odpowiednie zaplanowanie czasu na dojazd do lotniska jest kluczowe dla spokojnej podróży. Bezpiecznej podróży!

Port lotniczy Budapeszt - Planujesz podróż z lub do tego lotniska?

Oto najlepsza opcja! Zapewniamy wszystkie informacje potrzebne do podróży autobusem na lotnisko do lub z Port lotniczy Budapeszt! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Budapest Airport. Korzystaj z naszych przystępnych cenowo transferów na lotnisko do lub z Port lotniczy Budapeszt już od 49,99 zł. Mamy aż 64 połączenia/-eń, więc z nami dotrzesz dokąd zechcesz. Wybierz naszą usługę transferu na lotnisko i ciesz się komfortową podróżą z gwarantowanym miejscem i bezpłatnym Wi-Fi. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, my zawieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności