Bus Port lotniczy Wrocław - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Port lotniczy Wrocław

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Wrocław jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Wrocław zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Wrocław są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Wrocław. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Wrocław z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Wrocław. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Wrocław to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Wrocław jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 11 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Port lotniczy Wrocław posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Wrocław podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Wrocław należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Wrocław. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Wrocław jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 21,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Wrocław, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Wrocław

Port lotniczy Wrocław, znany również jako Lotnisko Wrocław, to jedno z kluczowych lotnisk w Polsce. Dysponuje dwoma terminalami: Terminalem 1 dla lotów poza strefę Schengen i Terminalem 2 dla lotów w obrębie strefy Schengen. Oba terminale są dobrze wyposażone i oferują szereg udogodnień, takich jak punkty gastronomiczne, sklepy, kantory i wypożyczalnie samochodów.

Do głównych linii lotniczych operujących na porcie lotniczym Wrocław należą Ryanair, Wizz Air, Lufthansa i LOT. Te linie lotnicze zapewniają połączenia z Wrocławia do wielu miejsc w Europie i na świecie.

Jeśli chodzi o kontrole bezpieczeństwa, zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Doskonałym sposobem na dotarcie do portu lotniczego Wrocław jest skorzystanie z usług FlixBusa, który oferuje niedrogie transfery na lotniska. Autobusy FlixBusa to przystępne cenowo i wygodne rozwiązanie transportu na lotnisko. Dzięki licznym odjazdom każdego dnia, autobusy FlixBusa to idealny wybór na bezstresową podróż.

Pamiętaj, że odpowiednie zaplanowanie czasu na dojazd do lotniska jest kluczowe, by dobrze rozpocząć podróż. Bezpiecznej i przyjemnej podróży!

Port lotniczy Wrocław - Interesuje Cię połączenie autobusowe do tego lotniska?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Mamy wszystkie informacje dotyczące dojazdu autobusem do lub z Port lotniczy Wrocław! Do naszych autobusów lotniskowych można wsiąść tutaj: Wrocław, Port Lotniczy Wrocław. Przejazd autobusem na lotnisko lub z lotniska w Port lotniczy Wrocław może kosztować zaledwie 21,99 zł. Nasze transfery lotniskowe łączą Port lotniczy Wrocław z 11 miejscami, więc z nami możesz dojechać, dokąd tylko zechcesz. Wsiądź do naszego autobusu, aby zająć bezpieczne miejsce i korzystać z bezpłatnego Wi-Fi podczas podróży. Pozostań online i zrelaksuj się podczas podróży do Twojego miejsca docelowego!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności