§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Przepraszamy, nie znaleziono żadnego miasta

Zdaje się, że nie oferujemy przejazdów zgodnych z Twoim wyszukiwaniem. Zmień wyszukiwanie lub sprawdź naszą ofertę ponownie w przyszłości.

Wygodne podróże autobusem wzdłuż i wszerz Włoch

W najpopularniejszych celach wakacyjnych we Włoszech znajdziesz doskonałe warunki na perfekcyjny urlop. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wędrówki po Alpach, przechadzki po Południowym Tyrolu, czy też kąpiele w słońcu  na adriatyckich plażach — we Włoszech z pewnością spędzisz niezapomniany czas. W miastach takich jak Rzym, Mediolan czy Wenecja można spacerować pięknymi uliczkami, cieszyć się wyborną kawą i rozsmakować się we włoskiej kulturze i stylu życia.

Czy wiesz, że żaden kraj nie ma większej liczby zabytków? Gdziekolwiek się nie ruszysz, we Włoszech możesz spodziewać się historycznych szlaków i odkrywać wspaniałe pozostałości z epoki renesansu i czasów rzymskich.

Czas więc zaplanować następne wakacje w najbardziej znanym bucie świata. Z FlixBusem tanio i wygodnie dojedziesz do ponad 100 celów podróży we Włoszech — zarówno w Alpy, jak i bezpośrednio nad morze.


Dlaczego warto jest wybrać się na urlop do Włoch autobusem

Z FlixBusem masz jeden bagaz za darmo.

Elastyczne opcje przewozu bagażu

Podróżuj do Włoch bez konieczności męczącego przenoszenia walizki. W większości autobusów znajdzie się też miejsce dla Twojego roweru!

Wyszukiwarka przystanków FlixBus

Centralnie położone przystanki

Zabierzemy Cię prosto do najpopularniejszych miejsc urlopowych Włoch.

Bezpłatnie Wi-Fi na pokładzie FlixBus

Bezpłatna sieć Wi-Fi  

Podczas podróży autobusem do Włoch możesz cieszyć się bezpłatnym połączeniem Wi-Fi oraz korzystać z gniazdek elektrycznych.

Tanie bilety

Bilety w dobrych cenach

Zaoszczędź swoje pieniądze na podróży autobusem i wydaj je na wyśmienite włoskie jedzenie!

Popularne połączenia autobusowe do Włoch