Transfery na lotnisko

Podróżowanie powinno być jak najbardziej bezstresowe, zwłaszcza jeśli chodzi o transport na lotnisko. Dzięki FlixBusowi możesz zapomnieć o drogich taksówkach, przedzieraniu się przez miasto transportem publicznym oraz o wysokich opłatach parkingowych na lotniskach. Nasze przystępne cenowo i niezawodne transfery na lotnisko umożliwią Ci gładki start w dalszą podróż. Poniżej znajdziesz długą listę lotnisk, do których dostępne są połączenia FlixBusa.

Autobus na lotnisko w Katowicach

Międzynarodowe lotnisko w Katowicach, znane również jako port lotniczy Katowice-Pyrzowice, to ważny węzeł lotniczy położony w Pyrzowicach nieopodal Katowic. Umożliwia wygodny dostęp do Śląska oraz tętniących życiem Katowic i okolic, a więc będzie dobrym początkiem podróży. Liczne połączenia lotnicze i nowoczesne udogodnienia na lotnisku w Katowicach to gwarancja bezproblemowej podróży zarówno dla krajowych, jak i międzynarodowych podróżnych pragnących poznawać tę dynamicznie rozwijającą się część Polski. 

 • Adres przystanka autobusowego FlixBusa: Wolności 90, Katowice, Polska 
 • Nasze autobusy zatrzymują się na przystanku komunikacji publicznej MZKP.  Z dniem 29 grudnia przystanek zmieni się na Pyrzowice, Wolności. 

Więcej informacji o Porcie Lotniczym w Katowicach znajdziesz tutaj

Autobus na lotnisko w Katowicach

Autobus na lotnisko Warszawa-Modlin 

Lotnisko Warszawa-Modlin, oficjalnie znane jako Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, to ważny węzeł transportu lotniczego położony w Modlinie nieopodal Warszawy. To alternatywny punkt dostępu do Warszawy oraz dobry początek podróży po regionie. Różnorodne połączenia lotnicze i nowoczesne udogodnienia na lotnisku Warszawa-Modlin sprawiają, że podróżni mogą korzystać z bezstresowego wyjazdu i poznawać bogatą historię oraz tętniącą życiem kulturę Warszawy i okolic. 

 • Adres przystanka autobusowego FlixBusa: ul. Gen. Wiktora Thommee 1A, Modlin, Polska 
 • Osłonięty przystanek autobusowy (strefa parkingowa) znajduje się przed halą przylotów. 

Więcej informacji o Porcie Lotniczym Warszawa-Modlin znajdziesz tutaj

Autobus na lotnisko Kraków-Balice

Lotnisko w Krakowie, oficjalnie znane jako Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, to popularny węzeł komunikacyjny położony w Balicach, niedaleko Krakowa. To kluczowa brama do historycznego Krakowa oraz malowniczej Małopolski. Rozbudowana sieć połączeń lotniczych i nowoczesne udogodnienia umożliwiają podróżnym na lotnisku w Krakowie bezproblemowy i wygodny transport. To doskonały początek podróży dla tych, którzy pragną odkrywać bogate dziedzictwo kulturowe, zachwycającą architekturę i tętniącą życiem atmosferę Krakowa i okolic. 

 • Przystanek dla zwykłych linii autobusowych znajduje się w zatoczce autobusowej przed terminalem dla pasażerów (środkowy przystanek w zatoczce). 
 • Adres przystanka autobusowego FlixBusa: Kapitana Mieczysława Medweckiego 1, Balice, Polska 
 • Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe. 

Więcej informacji o Porcie Lotniczym Kraków-Balice znajdziesz tutaj 

Autobus na lotnisko we Wrocławiu

Port Lotniczy we Wrocławiu, oficjalnie znany jako Lotnisko im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, to duże lotnisko międzynarodowe. Jest ważny węzłem komunikacyjnym i umożliwia wygodny dostęp do tętniącego życiem Wrocławia i Dolnego Śląska. Rozbudowana sieć połączeń lotniczych i nowoczesne udogodnienia na lotnisku we Wrocławiu umożliwiają bezproblemowe podróże zarówno pasażerom krajowym, jak i międzynarodowym, którzy chcą poznawać bogatą historię, atrakcje kulturowe i naturalne piękno Wrocławia i okolic. 

 • Autobusy FlixBusa odjeżdżają ze strefy „Kiss and Fly” przed terminalem na lotnisku we Wrocławiu. 
 • Adres przystanka autobusowego FlixBusa: ul Graniczna 190, Wrocław, Polska 

Więcej informacji o Porcie Lotniczym we Wrocławiu znajdziesz tutaj

Autobus na lotnisko Warszawa-Okęcie

Lotnisko Chopina w Warszawie, zwane też Portem Lotniczym Warszawa-Okęcie, jest największym lotniskiem w Polsce oraz lotniskiem o największym natężeniu ruchu w kraju. Położone jest w stolicy kraju, w Warszawie, a więc jest ważnym międzynarodowym węzłem komunikacyjnym, z którego możesz zacząć podróż po Polsce. Szeroko rozbudowana sieć połączeń lotniczych i nowoczesne udogodnienia na lotnisku Chopina w Warszawie sprawiają, że podróżni, zarówno przylatujący, jak i odlatujący, cieszą się wygodną i sprawną podróżą. Lotnisko umożliwia łatwy dostęp do bogatej historii miasta, zabytków kulturowych i tętniącej życiem aury, dzięki czemu stanowi istotny węzeł komunikacyjny dla podróżnych krajowych i międzynarodowych. 

Adres przystanka autobusowego FlixBusa: ul. Żwirki i Wigury 1, Warszawa, Polska 

Autobusy odjeżdżają z lotniska Chopina w Warszawie z: 

 • platformy 12 dla linii: N1322, N1229, 1340/N1340, X1301, N1324, N3225 oraz N1222;  
 • platformy 11 dla linii: 1226/N1226, 1229;  
 • platformy 10 dla wszystkich pozostałych linii 

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje dotyczące odjazdu.

Więcej informacji o Porcie Lotniczym Warszawa-Okęcie znajdziesz tutaj

Inne popularne lotniska

FlixBus zapewnia transfery na lotniska w różne miejsca w całej Europie. Szczegółowe informacje dotyczące terminali oraz lokalizacji przystanków na tych lotniskach można znaleźć na tych stronach: