Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Nocne połączenia autobusowe

Nasz autobus nocny zabierze Cię we śnie do celu

Nie chcesz tracić całego dnia na podróżowanie autobusem? Odkryj nocne połączenia autobusowe oferowane przez FlixBus i skorzystaj z naszej szerokiej oferty! 

Autobusy nocne FlixBus łączą codziennie całą Europę! Komfortowo i szybko zabierzemy Cię naszym nocnym autobusem z punktu A do punktu B. Mniej postojów niż w ciągu dnia oznacza krótszy czas podróży

Jeśli chcesz się spontanicznie dosiąść na jednym z popularnych przystanków, w niektórych krajach możesz kupić bilet bezpośrednio u kierowcy. Cena przejazdu jest z reguły tym niższa, im wcześniej rezerwujesz. FlixBus na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług, dlatego na pokładzie naszego autobusu korzystasz nie tylko z takich udogodnień jak dużo miejsca na nogi czy regulowane oparcia. W wielu krajach masz również możliwość zakupu napojów i przekąsek bezpośrednio w autobusie. Dzięki gniazdkom elektrycznym i Wi-Fi możesz wygodnie oglądać w czasie podróży filmy lub surfować po Internecie.

Nasze autobusy nocne w całej Europie

Co powiesz na nocną podróż z Warszawy do Wiednia lub z Warszawy do Berlina? Autobus nocny z Krakowa do Budapesztu jest również ciekawą opcją. Stale pracujemy nad rozbudową naszej sieci połączeń nocnych, abyś już wkrótce mógł dojechać nocą do każdego dużego miasta w Europie. W naszym newsletterze znajdziesz bieżące informacje o nowych trasach!

Podróż autobusem jest zaskakująco oszczędna: żaden inny środek transportu nie jest tak wydajny energetycznie i nie wydziela tak mało spalin w przeliczeniu na pasażera, jak średnio obciążony autobus. Możesz zatem ekologicznie, szybko i komfortowo podróżować po całej Europie.

Autobusem nocnym do Monachium, Berlina, Wiednia, Budapesztu... 

To tylko kilka możliwych połączeń! Jeśli chciałbyś odkryć Europę, a nie chcesz tracić całego dnia w autobusie, zarezerwuj jedno z naszych połączeń nocnych. Sieć autobusowa FlixBus cały czas się rozwija, więc sprawdzaj tę stronę kiedy tylko zapragniesz odwiedzić jedno z miast w Europie!

 Zarezerwuj swój nocny autobus już teraz!