§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Nocne połączenia autobusowe

Nasz autobus nocny zabierze Cię we śnie do celu

Nie chcesz tracić całego dnia na podróżowanie autobusem? Chciałbyś zwiedzać Europę szybciej niż kiedykolwiek? Odkryj nocne połączenia autobusowe oferowane przez FlixBus i skorzystaj z naszej szerokiej oferty! 

Autobusy nocne FlixBus łączą codziennie całą Europę! Bez wcześniejszej rezerwacji i bardzo komfortowo zabierzemy Cię naszym nocnym autobusem jeszcze szybciej z punktu A do punktu B. Mniej postojów niż w ciągu dnia oznacza krótszy czas podróży

Jeśli chcesz się spontanicznie dosiąść na jednym z popularnych przystanków, możesz kupić bilet bezpośrednio u kierowcy. Cena przejazdu jest z reguły tym niższa, im wcześniej rezerwujesz. FlixBus na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług, dlatego na pokładzie naszego autobusu korzystasz nie tylko z takich udogodnień, jak dużo miejsca na nogi czy regulowane oparcia. Masz również możliwość zakupu napojów i przekąsek bezpośrednio w autobusie. Dzięki gniazdkom elektrycznym i Wi-Fi możesz wygodnie oglądać w czasie podróży filmy lub surfować w Internecie.

Nasze autobusy nocne w całej Europie

Co powiesz na nocną podróż z Berlina do Amsterdamu lub z Berlina do Hamburga? Autobus nocny z Berlina do Pragi jest również ciekawą alternatywą. Stale pracujemy nad rozbudową naszej sieci połączeń nocnych, abyś już wkrótce mógł dojechać nocą do każdego dużego miasta w Europie. W naszym newsletterze znajdziesz bieżące informacje o nowych trasach!

Podróż autobusem jest zaskakująco oszczędna: żaden inny środek transportu nie jest tak wydajny energetycznie i nie wydziela tak mało spalin w przeliczeniu na pasażera, jak przeciętnie obciążony autobus. Tym samym możesz ekologicznie, szybko i komfortowo podróżować po całej Europie.

Autobusem nocnym Monachium, Berlina, Amsterdamu, Eindhoven, Rotterdamu...

To tylko kilka możliwych połączeń! Jeśli chciałbyś odkryć Europę, a nie chcesz tracić całego dnia w autobusie, zarezerwuj jeden z naszych autobusów nocnych. Sieć połączeń autobusowych FlixBus cały czas się rozwija, więc sprawdzaj tę stronę kiedy tylko zapragniesz odwiedzić jedno z miast w Europie!

Cała trasa przejazdu

Zarezerwuj swój nocny autobus już teraz!