Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Nocne połączenia autobusowe

Nasz autobus nocny zabierze Cię we śnie do celu

Nie chcesz tracić całego dnia na podróżowanie autobusem? Sprawdź nocne połączenia autobusowe oferowane przez FlixBus i skorzystaj z naszej szerokiej oferty! 

Naszym nocnym autobusem szybko i komfortowo dotrzesz z punktu A do punktu B. Nocne połączenia mają także mniej postojów niż dzienne kursy, co oznacza krótszy czas podróży.

Jeśli chcesz się spontanicznie dosiąść na jednym z popularnych przystanków, w niektórych krajach możesz kupić bilet bezpośrednio u kierowcy. Pamiętaj jednak, że cena przejazdu jest z reguły tym niższa, im wcześniej rezerwujesz. FlixBus na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług, dlatego na pokładzie naszego autobusu korzystasz nie tylko z takich udogodnień jak dużo miejsca na nogi czy regulowane oparcia. Dzięki gniazdkom elektrycznym i Wi-Fi możesz wygodnie oglądać w czasie podróży filmy lub korzystać z Internetu. W wielu krajach masz również możliwość zakupu napojów i przekąsek bezpośrednio w autobusie.

Nasze autobusy nocne w całej Europie

Co powiesz na nocną podróż z Warszawy do Wiednia lub z Warszawy do Berlina? Autobus nocny z Krakowa do Budapesztu jest również ciekawą opcją. Stale pracujemy nad rozbudową naszej sieci połączeń nocnych, abyś już wkrótce mógł dojechać nocą do każdego dużego miasta w Europie. W naszym newsletterze znajdziesz bieżące informacje o nowych trasach!

Podróż autobusem jest zaskakująco oszczędna: żaden inny środek transportu nie jest tak wydajny energetycznie i nie wydziela tak mało spalin w przeliczeniu na pasażera, jak średnio obciążony autobus. Możesz zatem ekologicznie, szybko i komfortowo podróżować po całej Europie.

Autobusem nocnym do Monachium, Berlina, Wiednia, Budapesztu... 

To tylko kilka możliwych połączeń! Jeśli chciałbyś odkryć Europę, a nie chcesz tracić całego dnia w autobusie, zarezerwuj jedno z naszych połączeń nocnych. Sieć autobusowa FlixBus cały czas się rozwija, więc sprawdzaj tę stronę kiedy tylko zapragniesz odwiedzić jedno z miast w Europie!

 Zarezerwuj swój nocny autobus już teraz!