Nocne połączenia autobusowe

Nasz autobus nocny zabierze Cię we śnie do celu

Nie chcesz tracić całego dnia na podróżowanie autobusem? Sprawdź nocne połączenia autobusowe oferowane przez FlixBus i skorzystaj z naszej szerokiej oferty! 

Naszym nocnym autobusem szybko i komfortowo dotrzesz z punktu A do punktu B. Nocne połączenia mają także mniej postojów niż dzienne kursy, co oznacza krótszy czas podróży.

Jeśli chcesz się spontanicznie dosiąść na jednym z popularnych przystanków, w niektórych krajach możesz kupić bilet bezpośrednio u kierowcy. Pamiętaj jednak, że cena przejazdu jest z reguły tym niższa, im wcześniej rezerwujesz. FlixBus na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość usług, dlatego na pokładzie naszego autobusu korzystasz nie tylko z takich udogodnień jak dużo miejsca na nogi czy regulowane oparcia. Dzięki gniazdkom elektrycznym i Wi-Fi możesz wygodnie oglądać w czasie podróży filmy lub korzystać z Internetu. W wielu krajach masz również możliwość zakupu napojów i przekąsek bezpośrednio w autobusie.

Co powiesz na nocną podróż z Warszawy do Wiednia lub z Warszawy do Berlina? Autobus nocny z Krakowa do Budapesztu jest również ciekawą opcją. Stale pracujemy nad rozbudową naszej sieci połączeń nocnych, abyś już wkrótce mógł dojechać nocą do każdego dużego miasta w Europie. 

Podróż autobusem jest zaskakująco oszczędna: żaden inny środek transportu nie jest tak wydajny energetycznie i nie wydziela tak mało spalin w przeliczeniu na pasażera, jak średnio obciążony autobus. Możesz zatem ekologicznie, szybko i komfortowo podróżować po całej Europie.

Autobusem nocnym do Monachium, Berlina, Wiednia, Budapesztu... 

To tylko kilka możliwych połączeń! Jeśli chciałbyś odkryć Europę, a nie chcesz tracić całego dnia w autobusie, zarezerwuj jedno z naszych połączeń nocnych. Sieć autobusowa FlixBus cały czas się rozwija, więc sprawdzaj tę stronę kiedy tylko zapragniesz odwiedzić jedno z miast w Europie!