Bus Port lotniczy Rzym-Fiumicino - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Rzym-Fiumicino

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Wybór FlixBusa na Twoją podróż z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino to oszczędna opcja. Bilet kosztuje już od 24,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Podróż z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino z FlixBusem to prosta sprawa, z połączeniami do 72 miast. Wybierz połączenie nocne, aby zaoszczędzić na kosztach noclegów.
Aby skorzystać z biletu FlixBusa na podróż z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formie PDF, otrzymane przez e-mail lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie ma potrzeby drukowania biletu: wystarczy go pokazać cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.
Podczas rezerwacji na trasę z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino, możesz zarezerwować miejsce w zależności od dostępności. Obejmuje to opcje dla miejsce z panoramą lub miejsce przy stoliku. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę z rezerwacją miejsc.
Rezerwacja miejsca na naszym autobusie lotniskowym z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino jest prosta i łatwa z FlixBusem. Możesz zarezerwować online, wybierając swoje miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z darmowej aplikacji FlixBusa.
W Port lotniczy Rzym-Fiumicino jest jeden przystanek FlixBusa. Jego lokalizację można znaleźć na mapie na tej stronie. Jeśli wyjeżdżasz z Port lotniczy Rzym-Fiumicino, upewnij się, że znasz odległość i wymagany czas podróży od Twojego przystanku do miejsca odlotu na lotnisku.
Oferujemy różne metody płatności za Twój bilet z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino. Możesz wybrać płatność przez Przelewy24, płatność kartą, PayPal Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie autobusu lub w naszych punktach sprzedaży.
Nie martw się o nadbagaż na swoim transferze lotniskowym z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino z FlixBusem! Twój bilet obejmuje darmowy transport jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje o przewozie dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Ponadto, sprawdź politykę bagażową swojej linii lotniczej.
Nasze transfery lotniskowe z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów oferuje również darmowe Wi-Fi. Dlatego pamiętaj, aby zabrać ze sobą ładowarki do urządzeń, aby skorzystać z naszych gniazdek elektrycznych na pokładzie.
Oczywiście, wybór naszego autobusu lotniskowego z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino to ekologiczny wybór. Podróżowanie autobusem to mniejsza emisja dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi czy samolotami. Wspomóż nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole kompensacji CO₂ podczas rezerwacji!
Absolutnie! Nasze transfery lotniskowe z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino są dostępne dla wszystkich, w tym dla osób korzystających z wózków inwalidzkich, zwierząt asystujących czy dla kobiet w ciąży.
Oczywiście, pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą skorzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe z/do Port lotniczy Rzym-Fiumicino. Gwarantujemy najlepszą cenę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą politykę podróżowania z dziećmi. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce za darmo!

Informacje o porcie lotniczym Rzym-Fiumicino

Port lotniczy Rzym-Fiumicino, popularnie znany jako Lotnisko Fiumicino, to jedno z najbardziej ruchliwych lotnisk w Europie, położone w stolicy Włoch, Rzymie. Na lotnisku znajdują się trzy terminale pasażerskie - Terminal 1, Terminal 2 i Terminal 3. Terminal 1 obsługuje loty krajowe i loty do strefy Schengen, Terminal 2 jest przeznaczony dla lotów czarterowych i ekskluzywnych, natomiast Terminal 3 dedykowany jest dla lotów międzynarodowych.

Na każdym terminalu znajdują się liczne udogodnienia, które zaspokoją potrzeby każdego podróżnego. Wśród nich są restauracje, sklepy wolnocłowe, kantory, wypożyczalnie samochodów i darmowe Wi-Fi dostępne na całym terenie lotniska.

Główne linie lotnicze operujące z Portu lotniczego Rzym-Fiumicino to ITA Airways, Ryanair, EasyJet i Vueling. Te linie lotnicze łączą Rzym z licznymi miejscami na całym świecie - od Europy, przez Azję i Afrykę, aż po Amerykę.

Zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. To zapewni wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Jeżeli szukasz bezstresowego i niedrogiego dojazdu do portu lotniczego Rzym-Fiumicino, FlixBus oferuje doskonały transport. Usługa transferu na lotnisko FlixBusa to wygodna i przystępna cenowo opcja dla podróżnych, z licznymi połączeniami każdego dnia.

Pamiętaj, żeby przybyć na lotnisko odpowiednio wcześnie. Życzymy miłej podróży!

Port lotniczy Rzym-Fiumicino - Interesuje Cię połączenie autobusowe do tego lotniska?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Mamy wszystkie informacje dotyczące dojazdu autobusem do lub z Port lotniczy Rzym-Fiumicino! Do naszych autobusów lotniskowych można wsiąść tutaj: Rome Fiumicino Airport. Przejazd autobusem na lotnisko lub z lotniska w Port lotniczy Rzym-Fiumicino może kosztować zaledwie 24,99 zł. Nasze transfery lotniskowe łączą Port lotniczy Rzym-Fiumicino z 72 miejscami, więc z nami możesz dojechać, dokąd tylko zechcesz. Wsiądź do naszego autobusu, aby zająć bezpieczne miejsce i korzystać z bezpłatnego Wi-Fi podczas podróży. Pozostań online i zrelaksuj się podczas podróży do Twojego miejsca docelowego!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności