Bus Port lotniczy Kraków-Balice - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Kraków-Balice

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Kraków-Balice jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Kraków-Balice są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Kraków-Balice z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Kraków-Balice zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Kraków-Balice. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Kraków-Balice. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Port lotniczy Kraków-Balice posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Kraków-Balice to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Kraków-Balice należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Kraków-Balice. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Kraków-Balice jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 107 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Kraków-Balice podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Kraków-Balice jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 19,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Kraków-Balice, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Kraków-Balice

Port lotniczy Kraków-Balice, znany również jako Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, to ważny punkt na mapie polskich lotnisk. Na lotnisku znajdują się dwa terminale: Terminal 1 obsługujący loty międzynarodowe i Terminal 2 dla lotów krajowych. Każdy z nich oferuje wiele udogodnień, takich jak restauracje, sklepy, kantory czy wypożyczalnie samochodów.

Główne linie lotnicze operujące na porcie lotniczym Kraków-Balice to Ryanair, EasyJet, LOT oraz Lufthansa. Dzięki nim możliwe są połączenia do wielu miejsc w Europie i na całym świecie.

Zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. Pozwoli to na wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

A jak dostać się do portu lotniczego Kraków-Balice? Tutaj z pomocą przychodzi FlixBus, oferujący doskonałe i przystępne cenowo autobusy na lotniska. FlixBus oferuje wygodny i niedrogi transport na lotnisko, to idealna opcja dla tych, którzy cenią sobie bezstresowe podróże.

Pamiętaj, że punktualność to podstawa udanej podróży. Zadbaj o to, by na lotnisko dotrzeć z odpowiednim wyprzedzeniem. Życzymy Ci wspaniałej podróży!

Port lotniczy Kraków-Balice - Szukasz niezawodnego transferu na lotnisko?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Zapewniamy wszystkie informacje o transporcie do lub z miasta Port lotniczy Kraków-Balice! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Port lotniczy Kraków-Balice. Podróż do lub z Port lotniczy Kraków-Balice z naszym transferem może kosztować zaledwie 19,99 zł. Nasza sieć łączy Port lotniczy Kraków-Balice z aż 107 innymi miejscami, więc z nami możesz dotrzeć dokąd zechcesz. Podróżuj z nami i ciesz się komfortem zarezerwowanego miejsca w połączeniu z bezpłatnym Wi-Fi podczas podróży. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, a my sprawnie dowieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności