Bus Port lotniczy Katowice-Pyrzowice - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Katowice-Pyrzowice

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Port lotniczy Katowice-Pyrzowice posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Katowice-Pyrzowice to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Katowice-Pyrzowice. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 45 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 14,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Katowice-Pyrzowice

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice, popularnie znany jako Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice, to jedno z kluczowych lotnisk w Polsce. Usytuowane jest w Pyrzowicach, 30 km na północ od Katowic i dysponuje trzema terminalami pasażerskimi: Terminalem A dla lotów poza strefę Schengen, Terminalem B dla lotów w strefie Schengen i Terminalem C dla lotów niskokosztowych i czarterowych. Na terenie lotniska dostępne są różne udogodnienia, w tym lokale gastronomiczne, sklepy, kantory oraz wypożyczalnie samochodów.

Główne linie lotnicze, które operują na porcie lotniczym Katowice-Pyrzowice, to Wizz Air, Ryanair i Lufthansa. Ci przewoźnicy zapewniają połączenia z wieloma miejscami w Europie i nie tylko.

Jeśli chodzi o kontrolę bezpieczeństwa, zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotami krajowymi i trzy godziny przed lotami międzynarodowymi. Dzięki temu ma się wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu oraz przeprowadzenie niezbędnych procedur bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz dotrzeć do portu lotniczego Katowice-Pyrzowice, FlixBus oferuje doskonałe i przystępne cenowo autobusy na lotniska. Usługa transferu na lotniska FlixBusa to wygodny i przystępny cenowo sposób na dotarcie na miejsce. Dzięki licznych odjazdom każdego dnia, transfery na lotnisko FlixBusa to idealna opcja na bezstresową podróż.

Pamiętaj, że odpowiednio wczesne przybycie na lotnisko jest kluczowe, aby spokojnie rozpocząć podróż. Udanego wyjazdu!

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice - Szukasz niezawodnego transferu na lotnisko?

Jesteś w odpowiednim miejscu! Zapewniamy wszystkie informacje o transporcie do lub z miasta Port lotniczy Katowice-Pyrzowice! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Pyrzowice, Port Lotniczy Katowice. Podróż do lub z Port lotniczy Katowice-Pyrzowice z naszym transferem może kosztować zaledwie 14,99 zł. Nasza sieć łączy Port lotniczy Katowice-Pyrzowice z aż 45 innymi miejscami, więc z nami możesz dotrzeć dokąd zechcesz. Podróżuj z nami i ciesz się komfortem zarezerwowanego miejsca w połączeniu z bezpłatnym Wi-Fi podczas podróży. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, a my sprawnie dowieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności