Bus Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio - autobus w obie strony

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Rezerwacja miejsca w naszym transporcie lotniskowym do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio jest prosta i szybka dzięki FlixBusowi. Na stronie można dokonać rezerwacji online, wybierając miejsce wyjazdu i przyjazdu oraz preferowaną datę podróży. Aby uzyskać najlepsze oferty, skorzystaj z bezpłatnej aplikacji FlixBusa.
Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio zapewniają komfortową podróż z dużą ilością miejsca na nogi, gniazdkami elektrycznymi i toaletami na pokładzie. Większość naszych autobusów zapewnia również bezpłatne Wi-Fi. Pamiętaj więc o zabraniu ze sobą ładowarek do urządzeń, aby skorzystać z naszych pokładowych gniazdek elektrycznych.
Oczywiście! Nasze transfery lotniskowe do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio są odpowiednie dla wszystkich, w tym osób korzystających z wózków inwalidzkich, psów asystujących lub kobiet w ciąży. Wszystkie informacje na temat naszych usług można znaleźć tutaj.
Oferujemy różne metody płatności za bilet do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. W sekcji płatności wybierz preferowaną metodę. W przypadku jakichkolwiek problemów, odwiedź naszą stronę pomocy dotyczącą płatności. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Nie musisz się przejmować pakowaniem na swój autobus do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio z FlixBusem! Twój bilet obejmuje BEZPŁATNY przewóz jednego bagażu podręcznego (30x42x18 cm, do 7 kg) i jednego bagażu głównego (50x80x30 cm, do 20 kg). Aby uzyskać informacje na temat przewożenia dodatkowego lub specjalnego bagażu, odwiedź tę stronę. Sprawdź także politykę bagażową linii lotniczej, aby upewnić się, że podróż odbędzie się bez zbędnych problemów.
Pasażerowie poniżej 15 roku życia mogą korzystać ze zniżek na nasze połączenia lotniskowe do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio. Zapewniamy najlepszą taryfę w momencie rezerwacji, która może być nawet niższa niż taryfa dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką podróży dzieci. Pamiętaj, że przewozimy wózki dziecięce i spacerowe za darmo!
Tak, wybór naszego autobusu w kierunku Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio to ekologiczny wybór. Zmniejsza emisję dwutlenku węgla w porównaniu z samochodami osobowymi lub samolotami. Wesprzyj nas w osiągnięciu naszego celu zerowej emisji, zaznaczając pole rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji!
Z FlixBusem dotarcie do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio jest szybkie i proste dzięki połączeniom z 66 miastami. Rozważ nasze nocne przejazdy , by zaoszczędzić na kosztach noclegu.
Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio posiada 1 przystanek FlixBusa. Jego lokalizację znajdziesz na mapie na tej stronie. Sprawdź, ile czasu zajmie dotarcie na przystanek oraz podróż na lotnisko, aby zapewnić sobie bezstresową podróż.
Możesz zarezerwować miejsce siedzące na trasie do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio podczas dokonywania rezerwacji. Możesz wybrać na przykład fotel panoramiczny lub foteli ze stolikiem. Aby otrzymać więcej informacji, odwiedź stronę dotyczącą rezerwacji miejsc.
Przed dokonaniem rezerwacji transferu do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. 1. Czas trwania transferu autobusowego - weź pod uwagę czas potrzebny na dojazd do lotniska. 2. Czas podróży do miejsca odprawy - uwzględnij czas potrzebny na podróż z przystanku autobusowego do miejsca odprawy. Sprawdź, gdzie znajduje się przystanek autobusowy w Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio. 3. Czas przed lotem - zaplanuj przybycie na lotnisko 2-3 godziny przed planowaną godziną odlotu. Daje to wystarczająco dużo czasu na odprawę, procedury bezpieczeństwa i możliwe nieprzewidziane opóźnienia. Uwzględnienie tych czynników pomoże Ci dobrze zaplanować podróż i zapewni spokój.
Wybór autobusu FlixBusa na podróż do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio jest przystępną cenowo opcją. Cena biletu może wynosić nawet 24,99 zł, w zależności od miejsca wyjazdu!
Aby skorzystać z biletu FlixBusa do Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio, wystarczy pokazać potwierdzenie rezerwacji w formacie PDF otrzymane mejlem lub bilet zapisany w aplikacji FlixBusa. Nie musisz drukować biletu: wystarczy pokazać go cyfrowo kierowcy, aby wsiąść do autobusu.

Informacje o porcie lotniczym Bergamo-Orio al Serio

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio, zlokalizowany w samym sercu Lombardii we Włoszech, to miejsce, które tętni życiem. Znajduje się tu jeden terminal, który jest wyposażony we wszystko, czego potrzebujesz – od restauracji, sklepów, kantorów po wypożyczalnie samochodów.

Głównymi liniami lotniczymi, które operują na tym lotnisku, są Ryanair, Wizz Air i Blue Air. Dzięki nim możesz polecieć stąd do wielu miejsc w Europie i nie tylko. Na lotnisku lądują również samoloty innych dużych linii lotniczych, takich jak Pegasus Airlines czy Air Arabia.

Jeżeli chodzi o procedury bezpieczeństwa na lotnisku Bergamo-Orio al Serio, zaleca się przybycie na lotnisko co najmniej dwie godziny przed lotem krajowym i trzy godziny przed lotem międzynarodowym. To pozwoli na spokojne załatwienie formalności związanych z odprawą, nadaniem bagażu i przejściem przez kontrolę bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz taniego i efektywnego środka transportu do portu lotniczego Bergamo-Orio al Serio, FlixBus oferuje doskonałe połączenia. Autobusy FlixBusa to przystępne cenowo i wygodne rozwiązanie dla każdego podróżnika. FlixBus oferuje wygodny transport na lotnisko dzięki wielu połączeniom każdego dnia.

Zaplanowanie odpowiedniej ilości czasu na dojazd na lotnisko to klucz do rozpoczęcia podróży bez zbędnego stresu. Bezpiecznej podróży!

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio - Planujesz podróż z lub do tego lotniska?

Oto najlepsza opcja! Zapewniamy wszystkie informacje potrzebne do podróży autobusem na lotnisko do lub z Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio! Możesz skorzystać z naszych transferów tutaj: Bergamo (Orio al Serio Airport - BGY). Korzystaj z naszych przystępnych cenowo transferów na lotnisko do lub z Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio już od 24,99 zł. Mamy aż 66 połączenia/-eń, więc z nami dotrzesz dokąd zechcesz. Wybierz naszą usługę transferu na lotnisko i ciesz się komfortową podróżą z gwarantowanym miejscem i bezpłatnym Wi-Fi. Bądź na bieżąco i zrelaksuj się, my zawieziemy Cię do celu!

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności