Autobus Zagrzeb - Budapeszt

od 115,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Zagrzeb

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Zagrzeb - Budapeszt przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Zagrzeb - Budapeszt jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Zagrzeb - Budapeszt zaczynają się już od 120,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 148,99 zł.
Dystans na trasie Zagrzeb - Budapeszt wynosi 344 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Zagrzeb - Budapeszt w jedynie 4 godziny 5 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Zagrzeb - Budapeszt zajmuje tylko 4 godziny 5 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 120,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Zagrzeb - Budapeszt, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Zagrzeb - Budapeszt. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Budapeszt. W nocnym autobusie na trasie Zagrzeb - Budapeszt dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Budapeszt oferuje aż 251 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Wiedeń, Praga, Bratysława. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Autobusy na trasie Zagrzeb - Budapeszt

Znajdź autobusy na trasie Zagrzeb - Budapeszt w przystępnych cenach

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Zagrzeb - Budapeszt nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 44 krajach i posiada 5000 połączeń. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety mogą kosztować nawet 120,99 zł, a średnio kosztują 148,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zarezerwuj z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Zagrzeb - Budapeszt wynosi 344 km, co zajmuje jedynie 4 godziny 5 min na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane, co ułatwi Twoje przyszłe podróże.

Podróż na trasie Zagrzeb - Budapeszt

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz 8 przejazdy/ów na trasie Zagrzeb - Budapeszt. Pierwszy autobus odjeżdża o 06:10, a ostatni autobus o 23:59. Przejazd na trasie Zagrzeb - Budapeszt zajmuje minimum 4 godziny 5 min. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Możesz zrelaksować się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 120,99 zł – to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale zmniejszać emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas rezerwacji, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż z: Zagrzeb

Zagrzeb – gotowi na podróż? Zagrzeb jest węzłem komunikacyjnym z przystankami i posiada połączenia autobusowe do 552 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd wyjeżdżasz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej ułatwić Twoją podróż, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Budapeszt

Budapeszt – zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Budapeszt jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. Ma 3 przystanek/ów, z których można dojechać FlixBusem do Budapeszt i łączy on 251 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Zagrzeb - Budapeszt

Trasa Zagrzeb - Budapeszt jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz zarezerwować bilet na stronie internetowej, przez aplikację, Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub mieć wolne miejsce obok siebie? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności