Tanie podróże autobusem od 9,99 zł


Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Zarezerwuj bilet autobusowy w przystępnej cenie już od 9,99 zł z FlixBusem!

Dzięki rozbudowanej siatce połączeń FlixBusa możesz komfortowo podróżować po Polsce i za granicą. Oferujemy ponad 400 000 połączeń na całym świecie, więc z łatwością znajdziesz idealną opcję na swoją podróż. Nasze bilety autobusowe są w przystępnych cenach, dzięki temu możesz łatwo i niedrogo dotrzeć gdziekolwiek zechcesz.

Trasy i rozkłady jazdy dostosowane do Twoich potrzeb

Podróżowanie z FlixBusem jest proste i wygodne dzięki wielu połączeniom autobusowym, niezawodnym rozkładom jazdy i nowoczesnym autobusom. Nasza sieć obejmuje 40+ krajów i ponad 3000 kierunków na całym świecie, co ułatwia planowanie i rezerwację podróży - możesz zrobić to online lub w naszej aplikacji. Bądź na bieżąco dzięki darmowemu WiFi, które jest dostępne w większości naszych autobusów, oraz dzięki możliwości śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym.

Łatwa rezerwacja biletów z FlixBusem

Nasza strona internetowa i aplikacja ułatwiają planowanie podróży, wyszukiwanie najtańszych biletów autobusowych i bezpieczny zakup biletów. Niezależnie od tego, czy rezerwujesz podróż z wyprzedzeniem, czy na ostatnią chwilę, rezerwacja biletów z FlixBusem jest prosta, szybka i wygodna. Ponadto, możesz wejść na pokład autobusu za pomocą biletu w telefonie, nie musisz więc niczego drukować!

Odkryj miejsca, do których dotrzesz z FlixBusem.

Wskocz na pokład FlixBusa i odwiedź jedne z najpopularniejszych miast w Polsce. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić Wrocław, spędzić weekend na zabawie w Warszawie, zapoznać się z kulturą w Krakowie, czy odkryć ukryte skarby Katowic, nasza rozległa sieć połączeń autobusowych sprawia, że bez trudu zobaczysz całą Polskę.

Podróżowanie FlixBusem jest przyjazne dla środowiska

Podróżowanie autobusem ma stosunkowo niewielki wpływ na środowisko. W porównaniu z podróżą samochodem, podróż autobusem pomaga zmniejszyć ruch na drodze i tym samym ograniczyć emisję spalin. Pracujemy nad tym, aby podróżowanie autobusem było jeszcze bardziej ekologiczne dzięki wysokim standardom środowiskowym w całej naszej flocie autobusów, wykorzystaniu alternatywnych technologii napędu i paliw oraz możliwości zrównoważenia emisji dwutlenku węgla przez pasażerów przy zakupie biletów autobusowych. Dlatego podróżując FlixBusem masz pewność, że dokonujesz odpowiedzialnego wyboru

Podróżuj w komforcie i stylu z FlixBusem

FlixBus zapewnia wysoki komfort podróży, dlatego też oferujemy wysoki limit bagażowy. Każdy pasażer może zabrać ze sobą do autobusu jeden bagaż podręczny i jeden główny. Poza tym, nasze autobusy oferują takie udogodnienia jak darmowe WiFi na pokładzie, wygodne siedzenia, gniazdka elektryczne i toalety, aby Twoja podróż była tak przyjemna, jak to możliwe. Możesz z łatwością zaplanować swoją podróż dzięki naszej aplikacji i prostemu procesowi rezerwacji biletu. Już dziś zarezerwuj bilet autobusowy we FlixBusie i podróżuj tak, jak lubisz.