Bus Port lotniczy Lipsk/Halle - autobus w obie strony

To miejsce docelowe jest obecnie niedostępne.

Sprawdź propozycje poniżej.

image for unavailable city page


Odkryj wszystkie kierunki podróży

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Informacje o porcie lotniczym Lipsk/Halle

Port Lotniczy Lipsk/Halle, położony w Schkeuditz w Niemczech, obsługuje miasta Lipsk i Halle. Lotnisko dysponuje dwoma terminalami, Terminalem A i Terminalem B. Terminal A jest przeznaczony głównie do obsługi lotów międzynarodowych, natomiast Terminal B obsługuje loty krajowe i loty w ramach strefy Schengen. Oba terminale oferują szeroki zakres udogodnień, takich jak restauracje, sklepy, kantory i wypożyczalnie samochodów.

Na porcie lotniczym Lipsk/Halle działają różne linie lotnicze, takie jak Lufthansa, Eurowings i Ryanair, które zapewniają doskonałe połączenia z wieloma miastami w Europie i poza nią.

Zaleca się przybycie na lotnisko na co najmniej dwie godziny przed lotami krajowymi i trzy godziny przed lotami międzynarodowymi, aby mieć wystarczająco dużo czasu na odprawę, nadanie bagażu i przejście przez kontrolę bezpieczeństwa.

Jeśli szukasz transportu na lotnisko Lipsk/Halle, FlixBus oferuje doskonały i przystępny cenowo transfer. Usługa transportu na lotnisko FlixBusa to wygodne rozwiązanie dojazdu na lotnisko.

Pamiętaj, że odpowiednie zaplanowanie czasu na lotnisko jest kluczowe dla spokojnego rozpoczęcia podróży. Miłego wyjazdu!


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności