Autobus Braga ↔ Coimbra

od 16,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Braga

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Braga - Coimbra przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Braga - Coimbra jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Braga - Coimbra zaczynają się już od 19,98 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 32,98 zł.
Dystans na trasie Braga - Coimbra wynosi 179 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Braga - Coimbra w jedynie 2 godziny 10 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Braga - Coimbra zajmuje tylko 2 godziny 10 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 19,98 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Braga - Coimbra

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Braga - Coimbra jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 179 km a najszybsza podróż zajmuje 2 godziny 10 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Braga - Coimbra kosztują średnio 32,98 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 19,98 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z 200 kierunkami, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu – a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Braga - Coimbra

Trasa Braga - Coimbra jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 13 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 2 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 2 godziny 10 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Braga - Coimbra to 32,98 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Braga

Braga: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Braga jest węzłem komunikacyjnym z 2 przystankami autobusowymi; 42 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Coimbra

Coimbra – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Coimbra ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 59 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Braga - Coimbra

Podróż na trasie Braga - Coimbra na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności