Autobus Annecy - Lyon

od 53,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Annecy

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Annecy - Lyon zaczynają się już od 53,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 85,99 zł.
Dystans na trasie Annecy - Lyon wynosi 137 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Annecy - Lyon w jedynie 1 godzina 40 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Annecy - Lyon zajmuje tylko 1 godzina 40 min.
Na trasie Annecy - Lyon jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Annecy - Lyon przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 53,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Annecy - Lyon, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Annecy - Lyon. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Lyon. W nocnym autobusie na trasie Annecy - Lyon dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Lyon oferuje aż 227 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Paryż, Grenoble, Marsylia. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Annecy - Lyon

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Annecy - Lyon jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 137 km a najszybsza podróż zajmuje 1 godzina 40 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Annecy - Lyon kosztują średnio 85,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 53,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Annecy - Lyon

Trasa Annecy - Lyon jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 13 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Annecy - Lyon ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 1 godzina 40 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Annecy - Lyon to 85,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Annecy

Annecy: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Annecy jest węzłem komunikacyjnym z 2 przystankami autobusowymi; 73 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Lyon

Lyon – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Lyon ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 227 innych miejsc. Znajdziesz tu 3 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Annecy - Lyon

Podróż na trasie Annecy - Lyon na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności