Autobus Montpellier - Lyon

od 42,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Montpellier

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Tak, nocne autobusy operują na trasie Montpellier - Lyon. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Lyon. W nocnym autobusie na trasie Montpellier - Lyon dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Montpellier - Lyon, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Lyon oferuje aż 227 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Paryż, Grenoble, Marsylia. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 42,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Montpellier - Lyon zajmuje tylko 3 godziny 40 min.
Dystans na trasie Montpellier - Lyon wynosi 301 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Montpellier - Lyon w jedynie 3 godziny 40 min.
Ceny za bilet na trasie Montpellier - Lyon zaczynają się już od 42,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 42,99 zł.
Na trasie Montpellier - Lyon jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Montpellier - Lyon przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Montpellier - Lyon

Szukasz tanich biletów na trasie Montpellier - Lyon? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Montpellier - Lyon wynosi 301 km i trwa minimalnie 3 godziny 40 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Lyon.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Montpellier - Lyon

Lyon oferuje 12 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 3 godziny 40 min i możesz spodziewać się 1 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 42,99 zł na trasie Montpellier - Lyon, W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Montpellier

Montpellier ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 135 połączeń codziennie odjeżdża z 2 przystanków, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Lyon

Montpellier jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Lyon oferuje 227 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Montpellier - Lyon

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności