Bus Sztokholm - Jönköping

od 94,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Sztokholm

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Na trasie Sztokholm - Jönköping jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Sztokholm - Jönköping przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 94,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Ceny za bilet na trasie Sztokholm - Jönköping zaczynają się już od 94,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 101,99 zł.
Dystans na trasie Sztokholm - Jönköping wynosi 323 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Sztokholm - Jönköping w jedynie 3 godziny 45 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Sztokholm - Jönköping zajmuje tylko 3 godziny 45 min.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Sztokholm - Jönköping

Szukasz tanich biletów na trasie Sztokholm - Jönköping? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Sztokholm - Jönköping wynosi 323 km i trwa minimalnie 3 godziny 45 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Jönköping. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 101,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 94,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 94,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Sztokholm - Jönköping

Jönköping oferuje 12 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 3 godziny 45 min i możesz spodziewać się 1 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 94,99 zł na trasie Sztokholm - Jönköping, , ale pamiętaj, że ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 101,99 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Sztokholm

Sztokholm ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 106 połączeń codziennie odjeżdża z 1 przystanku, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Jönköping

Sztokholm jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Jönköping oferuje 45 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Sztokholm - Jönköping

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności