Autobus Udine - Kraków

od 321,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Udine

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Udine - Kraków przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Udine - Kraków jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Udine - Kraków zaczynają się już od 321,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 442,99 zł.
Dystans na trasie Udine - Kraków wynosi 962 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Udine - Kraków w jedynie 16 godziny 55 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Udine - Kraków zajmuje tylko 16 godziny 55 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 321,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Udine - Kraków. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Kraków. W nocnym autobusie na trasie Udine - Kraków dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Kraków oferuje aż 305 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Warszawa, Wrocław, Zakopane. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Udine - Kraków

Szukasz tanich biletów na trasie Udine - Kraków? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Udine - Kraków wynosi 962 km i trwa minimalnie 16 godziny 55 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Kraków. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 442,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 321,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 321,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż z: Udine

Udine ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 54 połączeń codziennie odjeżdża z 1 przystanku, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Kraków

Udine jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Kraków oferuje 305 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Udine - Kraków

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności