Bus Sieradz - Zurych

od 179,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Sieradz

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Sieradz - Zurych przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Ceny za bilet na trasie Sieradz - Zurych zaczynają się już od 179,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 196,99 zł.
Dystans na trasie Sieradz - Zurych wynosi 1144 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Sieradz - Zurych w jedynie 18 godziny 5 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 179,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Na trasie Sieradz - Zurych jest dostępnych kilka połączeń.
Zurych oferuje aż 166 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Monachium, Mediolan, Paryż. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Tak, nocne autobusy operują na trasie Sieradz - Zurych. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Zurych. W nocnym autobusie na trasie Sieradz - Zurych dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Sieradz - Zurych zajmuje tylko 18 godziny 5 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Sieradz - Zurych

Szukasz tanich biletów na trasie Sieradz - Zurych? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Sieradz - Zurych wynosi 1144 km i trwa minimalnie 18 godziny 5 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Zurych. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 196,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 179,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 179,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Sieradz - Zurych

Zurych oferuje 3 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 18 godziny 5 min i możesz spodziewać się 13 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 179,99 zł na trasie Sieradz - Zurych, , ale pamiętaj, że ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 196,99 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Sieradz

Sieradz ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 35 połączeń codziennie odjeżdża z 1 przystanku, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Zurych

Sieradz jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Zurych oferuje 166 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Sieradz - Zurych

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności