Autobus Norymberga - Koblencja

od 116,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Norymberga

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Norymberga - Koblencja przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Ceny za bilet na trasie Norymberga - Koblencja zaczynają się już od 112,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 120,99 zł.
Dystans na trasie Norymberga - Koblencja wynosi 369 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Norymberga - Koblencja w jedynie 6 godziny.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 112,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Na trasie Norymberga - Koblencja jest dostępnych kilka połączeń.
Koblencja oferuje aż 51 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Monachium, Paryż. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Norymberga - Koblencja zajmuje tylko 6 godziny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Norymberga - Koblencja

Szukasz tanich biletów na trasie Norymberga - Koblencja? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Norymberga - Koblencja wynosi 369 km i trwa minimalnie 6 godziny.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Koblencja. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 120,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 112,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 112,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Norymberga - Koblencja

Koblencja oferuje 2 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 6 godziny i możesz spodziewać się 4 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 112,99 zł na trasie Norymberga - Koblencja, , ale pamiętaj, że ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 120,99 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Norymberga

Norymberga ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 211 połączeń codziennie odjeżdża z 1 przystanku, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Koblencja

Norymberga jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Koblencja oferuje 51 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Norymberga - Koblencja

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności