Autobus Genua - Serravalle Scrivia (Outlet)

od 18,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Genua

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) zaczynają się już od 20,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 25,99 zł.
Dystans na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) wynosi 48 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) w jedynie 44 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) zajmuje tylko 44 min.
Na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 20,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet). Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Serravalle Scrivia (Outlet). W nocnym autobusie na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Serravalle Scrivia (Outlet) oferuje aż 9 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Mediolan, Genua, Turyn. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet)

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 48 km a najszybsza podróż zajmuje 44 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) kosztują średnio 25,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 20,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet)

Trasa Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 3 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 44 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) to 25,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Genua

Genua: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Genua jest węzłem komunikacyjnym z 6 przystankami autobusowymi; 188 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Serravalle Scrivia (Outlet)

Serravalle Scrivia (Outlet) – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Serravalle Scrivia (Outlet) ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 9 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet)

Podróż na trasie Genua - Serravalle Scrivia (Outlet) na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności