Autobus Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój

od 34,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Częstochowa

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój zaczynają się już od 31,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 33,99 zł.
Dystans na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój wynosi 126 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój w jedynie 2 godziny 35 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój zajmuje tylko 2 godziny 35 min.
Na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 31,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Jastrzębie-Zdrój oferuje aż 24 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Kraków, Katowice, Warszawa. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 126 km a najszybsza podróż zajmuje 2 godziny 35 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój kosztują średnio 33,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 31,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój

Trasa Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Możesz spodziewać się minimum 5 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 2 godziny 35 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój to 33,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Częstochowa

Częstochowa: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Częstochowa jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 66 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Jastrzębie-Zdrój ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 24 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój

Podróż na trasie Częstochowa - Jastrzębie-Zdrój na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności