Autobus Berlin - Kopenhaga

od 349,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Berlin

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Berlin - Kopenhaga przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Berlin - Kopenhaga jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Berlin - Kopenhaga zaczynają się już od 191,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 229,99 zł.
Dystans na trasie Berlin - Kopenhaga wynosi 383 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Berlin - Kopenhaga w jedynie 7 godziny 30 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Berlin - Kopenhaga zajmuje tylko 7 godziny 30 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 191,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Berlin - Kopenhaga, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Berlin - Kopenhaga. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Kopenhaga. W nocnym autobusie na trasie Berlin - Kopenhaga dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Kopenhaga oferuje aż 105 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Aarhus, Hamburg, Odense. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Berlin - Kopenhaga

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Berlin - Kopenhaga jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 383 km a najszybsza podróż zajmuje 7 godziny 30 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Berlin - Kopenhaga kosztują średnio 229,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 191,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Berlin - Kopenhaga

Trasa Berlin - Kopenhaga jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 10 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Berlin - Kopenhaga ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 7 godziny 30 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Berlin - Kopenhaga to 229,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Berlin

Berlin: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Berlin jest węzłem komunikacyjnym z 9 przystankami autobusowymi; 433 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Kopenhaga

Kopenhaga – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Kopenhaga ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 105 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Berlin - Kopenhaga

Podróż na trasie Berlin - Kopenhaga na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności