Autobus Zakopane - Tatrzańska Łomnica

od 20,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Zakopane

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Tatrzańska Łomnica oferuje aż 36 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Kraków, Zakopane, Budapeszt. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 20,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica zajmuje tylko 1 godzina 22 min.
Dystans na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica wynosi 55 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Zakopane - Tatrzańska Łomnica w jedynie 1 godzina 22 min.
Ceny za bilet na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica zaczynają się już od 20,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 22,99 zł.
Na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 55 km a najszybsza podróż zajmuje 1 godzina 22 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica kosztują średnio 22,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 20,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica

Trasa Zakopane - Tatrzańska Łomnica jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 2 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 3 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 1 godzina 22 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica to 22,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Zakopane

Zakopane: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Zakopane jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 72 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Tatrzańska Łomnica

Tatrzańska Łomnica – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Tatrzańska Łomnica ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 36 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica

Podróż na trasie Zakopane - Tatrzańska Łomnica na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności