Autobus Wrocław - Würzburg

od 80,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Wrocław

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Wrocław - Würzburg przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Ceny za bilet na trasie Wrocław - Würzburg zaczynają się już od 143,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 143,99 zł.
Dystans na trasie Wrocław - Würzburg wynosi 662 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Wrocław - Würzburg w jedynie 9 godziny.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 143,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Na trasie Wrocław - Würzburg jest dostępnych kilka połączeń.
Würzburg oferuje aż 114 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Frankfurt nad Menem, Monachium. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Tak, nocne autobusy operują na trasie Wrocław - Würzburg. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Würzburg. W nocnym autobusie na trasie Wrocław - Würzburg dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Wrocław - Würzburg zajmuje tylko 9 godziny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Wrocław - Würzburg

Szukasz tanich biletów na trasie Wrocław - Würzburg? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Wrocław - Würzburg wynosi 662 km i trwa minimalnie 9 godziny.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Würzburg.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Wrocław - Würzburg

Würzburg oferuje 8 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 9 godziny i możesz spodziewać się 5 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 143,99 zł na trasie Wrocław - Würzburg, W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Wrocław

Wrocław ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 239 połączeń codziennie odjeżdża z 4 przystanków, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Würzburg

Wrocław jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Würzburg oferuje 114 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Wrocław - Würzburg

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności