Bus Wrocław - Ostrów Mazowiecka

od 69,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Wrocław

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka zajmuje tylko 6 godziny 30 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka kosztuje minimum 94,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 94,99 zł.
Dystans na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka wynosi 459kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka w jedynie 6 godziny 30 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 94,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka

Szukasz tanich biletów na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka? Możesz liczyć na FlixBusa. Dystans na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka wynosi 459kms i zajmuje minimalnie 6 godziny 30 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do miasta Ostrów Mazowiecka.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBus. Przy rezerwacji przez aplikację, Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem jest jeszcze bardziej ekologiczna i bezproblemowa!

Podróż na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka


Autobus jedzie minimum6 godziny 30 min i możesz spodziewać się 5 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. W przypadku rezerwowania z wyprzedzeniem online w aplikacji, możesz spodziewać się cen już od 94,99 zł na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka, W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując doliczając do zakupu biletu mały procent darowizny.

Podróż ze stacji Wrocław

Wrocław ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 190 połączeń codziennie odjeżdża z 3 stacji, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Ostrów Mazowiecka

Wrocław jest dobrze skomunikowanym miastem i posiada

3 połączeń. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Ostrów Mazowiecka to miejsce z 15 dziennymi połączeniami do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Wrocław - Ostrów Mazowiecka

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBus przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na podróż.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby cieszyć się większą przestrzenią.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności