Autobus Warszawa ↔ Wuppertal

od 359,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Warszawa

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Warszawa - Wuppertal przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Warszawa - Wuppertal jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Warszawa - Wuppertal zaczynają się już od 312,98 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 352,98 zł.
Dystans na trasie Warszawa - Wuppertal wynosi 1151 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Warszawa - Wuppertal w jedynie 16 godziny 20 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Warszawa - Wuppertal zajmuje tylko 16 godziny 20 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 312,98 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Warszawa - Wuppertal

Szukasz tanich biletów na trasie Warszawa - Wuppertal? Możesz na nas liczyć! Dystans na trasie Warszawa - Wuppertal wynosi 1151 km i trwa minimalnie 16 godziny 20 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do Wuppertal. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 352,98 zł, ale możesz je kupić za jedynie 312,98 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 312,98 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBusa. Przy rezerwacji przez aplikację Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem będzie jeszcze wygodniejsza!

Podróż na trasie Warszawa - Wuppertal

Wuppertal oferuje 2 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum 16 godziny 20 min i możesz spodziewać się 11 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. Jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem w aplikacji, możesz spodziewać się cen zaczynających się już od 312,98 zł na trasie Warszawa - Wuppertal, , ale pamiętaj, że ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 352,98 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując mały procent darowizny.

Podróż z: Warszawa

Warszawa ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 273 połączeń codziennie odjeżdża z 10 przystanków, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Wuppertal

Warszawa jest dobrze skomunikowanym miastem, posiada

jedno połączenie do innych miast. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Wuppertal oferuje 52 połączeń do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Warszawa - Wuppertal

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBusa przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje preferowane miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby mieć więcej miejsca.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności