Autobus Port lotniczy Kraków-Balice - Brno

od 75,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Kraków-Balice

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Usługa transferu na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno obejmuje odległość 328 km. Podróż trwa zazwyczaj 4 godziny 20 min z 3 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno zaczyna się od ceny 59,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
W przypadku połączeń na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Koszt biletu transferu dziecka na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno odjeżdża o 22:40.
Transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno odjeżdża o 07:45.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.

Planujesz transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno?

Oto najlepsza opcja! Zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do zorganizowania transferu na lotnisko. Przejazd autobusem na lotnisko na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno może trwać zaledwie 4 godziny 20 min i kosztować tylko 59,99 zł. Najwcześniejszy transfer lotniskowy odjeżdża o 07:45 a ostatni o 22:40. Oferujemy 6 połączenia/-eń każdego dnia na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Brno. Podróżuj naszym transportem lotniskowym i ciesz się bezpłatnym Wi-Fi, dostępem do gniazdek elektrycznych i wygodnym siedzeniem podczas całej podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności