Bus Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl

od 39,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Port lotniczy Kraków-Balice

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

W przypadku połączeń na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl zaczyna się od ceny 39,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Koszt biletu transferu dziecka na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
Usługa transferu na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl obejmuje odległość 278 km. Podróż trwa zazwyczaj 3 godziny 55 min z 3 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl odjeżdża o 15:30.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl odjeżdża o 05:45.

Planujesz transfer lotniskowy na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl?

Oto najlepsza opcja! Zebraliśmy wszystkie informacje potrzebne do zorganizowania transferu na lotnisko. Przejazd autobusem na lotnisko na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl może trwać zaledwie 3 godziny 55 min i kosztować tylko 39,99 zł. Najwcześniejszy transfer lotniskowy odjeżdża o 05:45 a ostatni o 15:30. Oferujemy 3 połączenia/-eń każdego dnia na trasie Port lotniczy Kraków-Balice - Przemyśl. Podróżuj naszym transportem lotniskowym i ciesz się bezpłatnym Wi-Fi, dostępem do gniazdek elektrycznych i wygodnym siedzeniem podczas całej podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności