Bus Magdeburg - Kielce

od 241,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Magdeburg

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Magdeburg - Kielce zajmuje tylko 15 godziny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Magdeburg - Kielce przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Magdeburg - Kielce jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Magdeburg - Kielce kosztuje minimum 241,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 261,99 zł.
Dystans na trasie Magdeburg - Kielce wynosi 894 km. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Magdeburg - Kielce w jedynie 15 godziny.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 241,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Magdeburg - Kielce

Szukasz tanich biletów na trasie Magdeburg - Kielce? Możesz liczyć na FlixBusa. Dystans na trasie Magdeburg - Kielce wynosi 894 km i zajmuje minimalnie 15 godziny.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do miasta Kielce. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 261,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 241,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 241,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBus. Przy rezerwacji przez aplikację, Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem jest jeszcze bardziej ekologiczna i bezproblemowa!

Podróż na trasie Magdeburg - Kielce

Kielce ma 3 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum15 godziny i możesz spodziewać się nan przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. W przypadku rezerwowania z wyprzedzeniem online w aplikacji, możesz spodziewać się cen już od 241,99 zł na trasie Magdeburg - Kielce, , ale ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 261,99 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując doliczając do zakupu biletu mały procent darowizny.

Podróż ze stacji Magdeburg

Magdeburg ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 105 połączeń codziennie odjeżdża z przystanek, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Kielce

Magdeburg jest dobrze skomunikowanym miastem i posiada

łatwo jest dostać się do stacji połączeń. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Kielce to miejsce z 76 dziennymi połączeniami do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Magdeburg - Kielce

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBus przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na podróż.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby cieszyć się większą przestrzenią.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności