Autobus Heidelberg - Paryż

od 117,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Heidelberg

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Heidelberg - Paryż zaczynają się już od 117,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 121,99 zł.
Dystans na trasie Heidelberg - Paryż wynosi 516 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Heidelberg - Paryż w jedynie 6 godziny 19 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Heidelberg - Paryż zajmuje tylko 6 godziny 19 min.
Na trasie Heidelberg - Paryż jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Heidelberg - Paryż przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 117,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Heidelberg - Paryż, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Heidelberg - Paryż. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Paryż. W nocnym autobusie na trasie Heidelberg - Paryż dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Paryż oferuje aż 427 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Bruksela, Londyn, Lyon. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Heidelberg - Paryż

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Heidelberg - Paryż jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 516 km a najszybsza podróż zajmuje 6 godziny 19 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Heidelberg - Paryż kosztują średnio 121,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 117,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Heidelberg - Paryż

Trasa Heidelberg - Paryż jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 4 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 2 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 6 godziny 19 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Heidelberg - Paryż to 121,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Heidelberg

Heidelberg: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Heidelberg jest węzłem komunikacyjnym z 3 przystankami autobusowymi; 126 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Paryż

Paryż – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Paryż ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 427 innych miejsc. Znajdziesz tu 14 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Heidelberg - Paryż

Podróż na trasie Heidelberg - Paryż na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności