Bus Goleniów - Świnoujście

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Goleniów

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Goleniów - Świnoujście zajmuje tylko 1 godzina 30 min.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Goleniów - Świnoujście przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Na trasie Goleniów - Świnoujście jest dostępnych kilka połączeń.
Bilet na trasie Goleniów - Świnoujście kosztuje minimum 26,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 26,99 zł.
Dystans na trasie Goleniów - Świnoujście wynosi 77kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Goleniów - Świnoujście w jedynie 1 godzina 30 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 26,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Goleniów - Świnoujście

Podróżowanie na trasie Goleniów - Świnoujście jest łatwe i tanie, kiedy wybierasz FlixBusa. Te dwa miasta dzieli 77kms a najszybsza podróż zajmuje 1 godzina 30 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety online z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBus w ciągu kilku minut, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Możesz kupić bilety na trasie Goleniów - Świnoujście za jedynie 26,99 zł jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i redukować swój ślad węglowy, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z liczbą 200 kierunków, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu - a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Goleniów - Świnoujście

Trasa Goleniów - Świnoujście jest bardzo prosta dzięki FlixBusowi.
Możesz spodziewać się minimum 3 przystanków podczas swojej podróży i może zająć tylko 1 godzina 30 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem, a my pracujemy nad tym, by uczynić ją jeszcze bardziej świadomą ekologicznie, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla w momencie zakupu biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Goleniów - Świnoujście to 26,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż ze stacji Goleniów

Goleniów: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Goleniów jest węzłem komunikacyjnym z przystankami autobusowym; 5 połączeniami i codziennie zabiera podróżujących zarówno na przejazdy krajowe, jak i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Świnoujście

Świnoujście: przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Świnoujście ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBus. Z tego miasta możesz dojechać do 18 innych miejsc z FlixBusem. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Goleniów - Świnoujście

Podróż na trasie Goleniów - Świnoujście na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, , toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na jednego pasażera, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca.
Wszyscy podróżujący z biletamimają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, miejsce panorama lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBus podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności