Autobus Gliwice - Kołobrzeg

od 109,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Gliwice

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Gliwice - Kołobrzeg przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Gliwice - Kołobrzeg jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Gliwice - Kołobrzeg zaczynają się już od 109,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 109,99 zł.
Dystans na trasie Gliwice - Kołobrzeg wynosi 652 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Gliwice - Kołobrzeg w jedynie 10 godziny 30 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Gliwice - Kołobrzeg zajmuje tylko 10 godziny 30 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 109,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Kołobrzeg oferuje aż 97 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Warszawa, Szczecin. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Gliwice - Kołobrzeg

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Gliwice - Kołobrzeg jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 652 km a najszybsza podróż zajmuje 10 godziny 30 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Możesz kupić bilety na trasie Gliwice - Kołobrzeg za jedynie 109,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Gliwice - Kołobrzeg

Trasa Gliwice - Kołobrzeg jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 2 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 10 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 10 godziny 30 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Gliwice - Kołobrzeg to 109,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Gliwice

Gliwice: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Gliwice jest węzłem komunikacyjnym z 2 przystankami autobusowymi; 74 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Kołobrzeg

Kołobrzeg – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Kołobrzeg ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 97 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Gliwice - Kołobrzeg

Podróż na trasie Gliwice - Kołobrzeg na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności