Autobus Frankfurt nad Menem ↔ Strasburg

od 42,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Frankfurt nad Menem

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 42,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg zaczynają się już od 42,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 59,99 zł.
Dystans na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg wynosi 234 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Frankfurt nad Menem - Strasburg w jedynie 3 godziny 45 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg zajmuje tylko 3 godziny 45 min.
Strasburg oferuje aż 184 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Paryż, Stuttgart, Lyon. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Tak, nocne autobusy operują na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Strasburg. W nocnym autobusie na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 234 km a najszybsza podróż zajmuje 3 godziny 45 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg kosztują średnio 59,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 42,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg

Trasa Frankfurt nad Menem - Strasburg jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 4 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Możesz spodziewać się minimum 8 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 3 godziny 45 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg to 59,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Frankfurt nad Menem

Frankfurt nad Menem: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Frankfurt nad Menem jest węzłem komunikacyjnym z 2 przystankami autobusowymi; 342 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Strasburg

Strasburg – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Strasburg ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 184 innych miejsc. Przystanki FlixBusa znajdziesz dzięki mapie zamieszczonej na stronie.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg

Podróż na trasie Frankfurt nad Menem - Strasburg na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności