Autobus Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry

od 24,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Chalon-sur-Saône

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Koszt biletu transferu dziecka na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry zależy od wieku dziecka i czasu rezerwacji. Dzieci poniżej 15 roku życia zwykle otrzymują zniżkę na taryfę dla dorosłych. Podczas rezerwacji obliczamy najniższą cenę na podstawie wszystkich dostępnych stawek i rabatów. Jeśli obniżona cena jest niższa niż cena biletu dla dziecka, pasażerowie z dziećmi zapłacą tę cenę. Zapoznaj się z naszą polityką dotyczącą podróży dzieci. Wózki spacerowe i składane wózki dziecięce można przechowywać w bagażniku bez dodatkowych kosztów.
W przypadku połączeń na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry, pasażerowie mogą zabrać ze sobą jeden bagaż podręczny (30x42x18 cm, do 7 kg) i jeden bagaż główny (50x80x30 cm, do 20 kg) bez dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz zabrać ze sobą dodatkowy lub specjalny bagaż, możesz przejrzeć opcje na tej stronie. Należy również pamiętać o sprawdzeniu polityki bagażowej danej linii lotniczej.
Nasza usługa transferu lotniskowego na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry zaczyna się od ceny 24,99 zł. Aby uzyskać najlepsze oferty, warto rozważyć podróż poza godzinami szczytu lub w dni powszednie. Bilet można wygodnie kupić na tej stronie internetowej lub za pośrednictwem aplikacji .
Usługa transferu na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry obejmuje odległość 162 km. Podróż trwa zazwyczaj 2 godziny 20 min z 2.0 przystankiem/ami na trasie. Podczas planowania podróży nie zapomnij uwzględnić możliwych utrudnień w ruchu i procedur lotniskowych.
Aby śledzić swój transfer lotniskowy na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry, skorzystaj ze śledzenia autobusu w czasie rzeczywistym. Wybierz przystanek autobusowy, aby sprawdzić czas przyjazdu i ewentualne opóźnienia.
Przystanki transportu na lotnisko na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry można zlokalizować za pomocą mapy dostępnej na tej stronie.
Nie ma potrzeby drukowania biletu na transfer na lotnisko, jeśli został on zakupiony online lub za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy pokazać kierowcy kod QR otrzymany w wiadomości e-mail lub w aplikacji przed wejściem na pokład autobusu lotniskowego na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry.
Oferujemy różne bezpieczne metody płatności za bilet na transfer z lotniska na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry. Możesz wybrać między innymi płatność kartą, Przelewy24, PayPal, Google Pay. Wszystkie dostępne opcje można zobaczyć po przejściu do sekcji płatności. Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, odwiedź naszą stronę pomocy. Płatność gotówką jest również możliwa przy zakupie biletów na pokładzie lub w naszych punktach sprzedaży.
Tak, nasze transfery lotniskowe na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry są dostępne dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze autobusy były jak najbardziej komfortowe i dopasowane do potrzeb naszych pasażerów. Zwierzęta asystujące są mile widziane na pokładzie naszych autobusów lotniskowych. Ponadto transport wózków inwalidzkich, składanych wózków inwalidzkich i innych urządzeń ułatwiających poruszanie się jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.
Transfer lotniskowy na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry jest bardziej ekologiczną opcją, ponieważ pomaga zmniejszyć emisje związane z ruchem drogowym. Możesz dodatkowo zrównoważyć emisję dwutlenku węgla, wybierając opcję rekompensaty CO₂ podczas rezerwacji biletu.
Najpóźniejszy transfer lotniskowy na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry odjeżdża o 11:10.
Na pokładzie naszych autobusów lotniskowych na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry, pasażerowie mogą cieszyć się dodatkową przestrzenią na nogi, gniazdkami, toaletami, a większość autobusów oferuje bezpłatne Wi-Fi.
Najwcześniejszy transfer lotniskowy na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry odjeżdża o 09:35.

Szukasz transportu na lotnisko na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry?

Możesz przestać szukać! Mamy wszystkie informacje niezbędne do zaplanowania transferu na lotnisko. Transfer na lotnisko na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry trwa zaledwie 2 godziny 20 min i może kosztować jedynie 24,99 zł. Pierwszy autobus na lotnisko odjeżdża o 09:35a ostatni o 11:10. Oferujemy połączenia lotniskowe każdego dnia na trasie Chalon-sur-Saône - Port lotniczy Lyon-Saint-Exupéry. Podróżując z nami na lotnisko, możesz spodziewać się bezpłatnego Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i gwarantowanego miejsca na czas podróży.

Usługi na pokładzie zależne są od dostępności