Autobus Brema - Elbląg

od 219,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Brema

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Brema - Elbląg przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Brema - Elbląg jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Brema - Elbląg zaczynają się już od 219,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 269,99 zł.
Dystans na trasie Brema - Elbląg wynosi 1021 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Brema - Elbląg w jedynie 15 godziny 25 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Brema - Elbląg zajmuje tylko 15 godziny 25 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 219,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Brema - Elbląg

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Brema - Elbląg jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 1021 km a najszybsza podróż zajmuje 15 godziny 25 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Brema - Elbląg kosztują średnio 269,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 219,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.
Mamy rozbudowaną siatkę połączeń z 200 kierunkami, więc możesz mieć pewność, że zabierzemy Cię z Twojego wybranego miejsca odjazdu do miejsca docelowego w komfortowych warunkach i w wielkim stylu – a to wszystko w przystępnej cenie.

Podróż na trasie Brema - Elbląg

Trasa Brema - Elbląg jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Możesz spodziewać się minimum 11 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 15 godziny 25 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Brema - Elbląg to 269,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Brema

Brema: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Brema jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 122 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Elbląg

Elbląg – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Elbląg ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 28 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Brema - Elbląg

Podróż na trasie Brema - Elbląg na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności