Bus Bielsko-Biała - Zwoleń

od 49,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Bielsko-Biała

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Zwoleń oferuje aż 65 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Budapeszt, Bratysława, Praga. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń zaczynają się już od 49,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 49,99 zł.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń zajmuje tylko 4 godziny 10 min.
Dystans na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń wynosi 217 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Bielsko-Biała - Zwoleń w jedynie 4 godziny 10 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 49,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 217 km a najszybsza podróż zajmuje 4 godziny 10 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Możesz kupić bilety na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń za jedynie 49,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub na tygodniu, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń

Trasa Bielsko-Biała - Zwoleń jest łatwa i wygodna z FlixBusem.
Możesz spodziewać się minimum 4 przystanka/ów podczas swojej podróży i może zająć jedynie 4 godziny 10 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń to 49,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Bielsko-Biała

Bielsko-Biała: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Bielsko-Biała jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; 41 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Zwoleń

Zwoleń – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Zwoleń ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 65 innych miejsc. Znajdziesz tu 3 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń

Podróż na trasie Bielsko-Biała - Zwoleń na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności