Autobus Barcelona - Stuttgart

od 640,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Barcelona

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Ceny za bilet na trasie Barcelona - Stuttgart zaczynają się już od 373,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 557,99 zł.
Dystans na trasie Barcelona - Stuttgart wynosi 1303 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Barcelona - Stuttgart w jedynie 19 godziny 5 min.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Barcelona - Stuttgart zajmuje tylko 19 godziny 5 min.
Na trasie Barcelona - Stuttgart jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Barcelona - Stuttgart przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 373,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Barcelona - Stuttgart. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Stuttgart. W nocnym autobusie na trasie Barcelona - Stuttgart dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Stuttgart oferuje aż 317 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Berlin, Frankfurt nad Menem, Monachium. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Barcelona - Stuttgart

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Barcelona - Stuttgart jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 1303 km a najszybsza podróż zajmuje 19 godziny 5 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Barcelona - Stuttgart kosztują średnio 557,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 373,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Barcelona - Stuttgart

Trasa Barcelona - Stuttgart jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 14 bezpośrednim połączeniom dziennie.
i może zająć jedynie 19 godziny 5 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Barcelona - Stuttgart to 557,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Barcelona

Barcelona: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Barcelona jest węzłem komunikacyjnym z 3 przystankami autobusowymi; 94 połączeniami do innych miast i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Stuttgart

Stuttgart – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Stuttgart ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 317 innych miejsc. Znajdziesz tu 9 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Barcelona - Stuttgart

Podróż na trasie Barcelona - Stuttgart na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności