Autobus Armação de Pêra ↔ Lizbona

od 29,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w Armação de Pêra

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Lizbona oferuje aż 114 połączeń do ciekawych miejsc docelowych. Najczęściej wybierane kierunki to Porto, Madryt, Coimbra. Zalecamy wcześniejsze planowanie podróży, aby skorzystać z najlepszych ofert!
Oczywiście! Oferujemy weekendowe podróże na trasie Armação de Pêra - Lizbona, dzięki czemu możesz wybrać się w podróż w piątek i wrócić w niedzielę.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Armação de Pêra - Lizbona przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, Przelewy24, Paypal lub Google Pay.
Tak, nocne autobusy operują na trasie Armação de Pêra - Lizbona. Podczas nocnej podróży możesz korzystać z oferowanych przez nas udogodnień. Ciesz się wygodnymi siedzeniami i sporą ilością miejsca na nogi, aby wygodnie przespać całą trasę do Lizbona. W nocnym autobusie na trasie Armação de Pêra - Lizbona dostępne są gniazdka elektryczne oraz Wi-Fi, więc możesz swobodnie obejrzeć film podczas podróży.
Na trasie Armação de Pêra - Lizbona jest dostępnych kilka połączeń.
Ceny za bilet na trasie Armação de Pêra - Lizbona zaczynają się już od 29,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 53,99 zł.
Najszybszy przejazd autobusem na trasie Armação de Pêra - Lizbona zajmuje tylko 2 godziny 50 min.
Dystans na trasie Armação de Pêra - Lizbona wynosi 259 km. Z FlixBusem przejedziesz trasę Armação de Pêra - Lizbona w jedynie 2 godziny 50 min.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 29,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub naszej aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem, by skorzystać z jak najniższej ceny.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie „Gdzie jest mój FlixBus?”. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź czas przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.

Znajdź autobusy w przystępnej cenie na trasie Armação de Pêra - Lizbona

Podróżowanie z FlixBusem na trasie Armação de Pêra - Lizbona jest łatwe i przystępne cenowo. Te dwa miasta dzieli 259 km a najszybsza podróż zajmuje 2 godziny 50 min.
Bilety na FlixBusa zawsze mają atrakcyjne ceny, ale możesz zaoszczędzić nawet więcej, rezerwując bilety z wyprzedzeniem. Zarezerwuj na stronie internetowej lub w naszej aplikacji FlixBusa, co zajmuje kilka kliknięć, a następnie po prostu użyj biletu w telefonie, aby wejść do autobusu.
Bilety na trasie Armação de Pêra - Lizbona kosztują średnio 53,99 zł, ale możesz kupić bilety za jedynie 29,99 zł, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem lub w dni robocze, unikając weekendów i świąt. Aby podróżować szybko, łatwo i zadbać o zmniejszanie śladu węglowego, podróżuj z FlixBusem.

Podróż na trasie Armação de Pêra - Lizbona

Trasa Armação de Pêra - Lizbona jest łatwa i wygodna z FlixBusem, dzięki 14 bezpośrednim połączeniom dziennie.
Przejazd na trasie Armação de Pêra - Lizbona ma tylko jeden przystanek i może zająć jedynie 2 godziny 50 min.
Podróż autobusem ma mniejszy wpływ na środowisko niż podróż samochodem czy samolotem. Stale pracujemy nad tym, by jeszcze bardziej zmniejszać ślad węglowy, stosując wysokie standardy środowiskowe w całej naszej flocie autobusów, wykorzystując alternatywne technologie napędu i paliwa oraz oferując wszystkim pasażerom możliwość zrekompensowania emisji dwutlenku węgla przy zakupie biletu.
Średni koszt podróży autobusem na trasie Armação de Pêra - Lizbona to 53,99 zł, co sprawia, że podróż autobusem jest znacznie tańsza od innych środków transportu.

Podróż z: Armação de Pêra

Armação de Pêra: podróżujesz z tego miasta i nie znasz go zbyt dobrze? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Armação de Pêra jest węzłem komunikacyjnym z przystankiem autobusowym; połączeniem i codziennie zabiera podróżujących na przejazdy krajowe i zagraniczne.

Miejsce przyjazdu: Lizbona

Lizbona – przyjeżdżasz tu pierwszy raz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć:
Lizbona ma świetne połączenie z innymi miejscami docelowymi w sieci FlixBusa. Z tego miasta możesz dojechać FlixBusem do 114 innych miejsc. Znajdziesz tu 2 przystanki/ów FlixBusa.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Armação de Pêra - Lizbona

Podróż na trasie Armação de Pêra - Lizbona na pokładzie FlixBusa oznacza wygodną podróż w wielkim stylu, z udogodnieniami, dzięki którym czas szybciej minie. Większość naszych autobusów jest wyposażona w bezpłatne Wi-Fi, toalety i gniazdka elektryczne.
Możesz bezpłatnie zabrać ze sobą jedną sztuka bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego, więc nawet jeśli wybierasz się w długą podróż, nie musisz się martwić, że nie wystarczy Ci miejsca w bagażu.
Wszyscy podróżujący z biletami mają zagwarantowane miejsce siedzące w naszych autobusach ale jeśli chcesz wybrać specjalne miejsce, możesz zrobić to podczas zakupu biletu. Do wyboru masz miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę lub dodatkowe, puste miejsce obok.
Wystarczy zarezerwować je online w naszej aplikacji FlixBusa podczas zakupu biletu, korzystając z jednej z dostępnych metod płatności.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności