Jeśli masz problem z otwarciem strony, zadzwoń na +48 22 307 93 34 lub skorzystaj z FlixBus Google Assistant App.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Tanie podróżowanie między Niemcami a Polską

Podróżuj między Niemcami a Polską z FlixBusem!

Podróżujesz często między Niemcami a Polską i szukasz ekonomicznego, wygodnego i szybkiego tramsportu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! FlixBus zabierze Cię do wielu miejscowości w Polsce i Niemczech. Nasze autobusy między Polską a Niemcami kursują codziennie, czasami kilka razy dziennie! Co więcej, FlixBus oferuje wiele bezpośrednich połączeń, dzięki którym szybko i bez problemu dojedziesz na miejsce. 
 

Polska jest jednym z najbardziej ekscytujących miejsc w Europie. Nadmorskie miejscowości przyciągają swoimi atrakcjami licznych turystów z całej Polski i zagranicy, a Karkonosze i Karpaty są idealnymi miejscami dla miłośników przyrody. Ponadto, liczne parki narodowe i jeziora sprawiają, że Polska to definitywnie kraj dla osób uwielbiających uprawianie turystyki pieszej i podziwianie wyjątkowych krajobrazów.

Niemcy to cel turystycznych dla wielu miłośników podróży z całego świata. Kraj ten przyciąga odwiedzających swoimi górskimi terenami oraz dostępem do morza Bałtyckiego. Niemcy to nie tylko idealne miejsce na wypoczynek, ale również aktywne zwiedzanie. Liczne zabytki kulturowe, historyczne i wysoko rozwinięta infrastruktura sprawia, że każdy odnajdzie tutaj atrakcje dla siebie.  

Zarezerwuj swój bilet już teraz!
 

Podróżuj z Niemiec do Wrocławia z FlixBusem!
Twój autobus do Wrocławia

Podróżuj z Niemiec do Krakowa z FlixBusem!
Twój autobus do Krakowa

Podróżuj z Niemiec do Katowic z FlixBusem!
Twój autobus do Katowic

Dlaczego najlepiej podróżować autobusem między Polską a Niemcami 

FlixBus oferuje niedrogie i wygodne podróże do najpiękniejszych miejsc w Polsce i Niemczech nie tylko dla osób chcących udać się na wakacje do któregoś z tych krajów, ale również dla osób, które na co dzień szukają ekonomicznych rozwiązań podróży pomiędzy Polską a Niemcami. 

Toalety na pokładzie autobusu

Toalety

Do Twojego przystanku docelowego zostałojeszcze trochę czasu? Nie musisz się martwić! Na pokładzie wszystkich naszych autobusów znajduje się toaleta.

Przystanki FlixBusa w samym centrum miast!

Przystanki w centrum miast

Zabierzemy Cię bezpośrednio do centrum największych miast!

Bezpłatne WiFi na pokładzie FlixBusa!

Bezpłatne Wi-Fi

Korzystaj z bezpłatnego dostępu do internatu przez całą Twoją podróż!

Podróżuj ekonomicznie autobusami FlixBus!

Bilety w dobrej cenie

Skorzystaj z tanich biletów na autobus i wykorzystaj swoje pieniądze na zwiedzanie i zabawę w najpiękniejszych miejscowościach Polski i Niemiec!


Zarezerwuj swój bilet do wybranego miasta