Eurolines jest teraz częścią FlixBusa

Odkrywaj Europę, korzystając z naszych tanich biletów autobusowych

Naszymi zielonymi autobusami FlixBus możesz tanio, wygodnie i ekologicznie podróżować po całej Europie. Wystarczy wybrać z naszej szerokiej sieci linii autobusowych preferowane połączenie. Oferujemy codziennie 400 000 połączeń do 3000 miejsc w 35 krajach Europy, a teraz również w Stanach Zjednoczonych. Z nami naprawdę możesz odkryć mnóstwo ciekawych miejsc.

Wyjazdy weekendowe i wakacyjne

Chcesz odwiedzić rodzinę? Planujesz wypad do jednej z europejskich stolic? A może potrzeba Ci po prostu odrobinę odpoczynku i chcesz się powylegiwać na plaży? Dzięki naszej przejrzystej i intuicyjnej platformie do rezerwacji od Twojej podróży FlixBusem dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie. Kup bilet online lub za pomocą naszej aplikacji FlixBus. Wystarczy tylko wybrać miejsce, do którego pragniesz się wybrać. Nasza sieć połączeń obejmuje między innymi: Polskę, Niemcy, Austrię, Holandię, Francję, Belgię, Chorwację, Włochy, Danię, Szwecję, Węgry, Czechy i wiele innych! Zapisz się do naszego newslettera lub polub nasz fanpage na Facebooku, by mieć zawsze najświeższe informacje na temat otwarcia nowych połączeń oraz naszych promocjach.

Usługi oferowane przez FlixBusa

Czego możesz oczekiwać podczas podróży FlixBusem? Oferujemy bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji, bezpieczeństwo płatności oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie nasze autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu nie będziesz musiał robić niepotrzebnych postojów i dotrzesz do celu tak szybko, jak to możliwe.

Zgodnie z mottem FlixBusa „Podróżuj zielono!“, wybierając nasze autobusy, decydujesz się na środek transportu najbardziej przyjazny środowisku. Autobusy FlixBusa wyróżniają się przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla i wydzielają go mniej na każdym kilometrze podróży.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje, dzięki którym bezproblemowo przejdziesz przez proces zakupu biletu. Jeśli jednak masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, zajrzyj do naszego FAQ.