Bus São Paulo, SP - Paraty, RJ

od 49,99 zł

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście São Paulo, SP

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie São Paulo - Paraty zajmuje tylko 6 godziny 30 min.
Dystans na trasie São Paulo - Paraty wynosi 305kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie São Paulo - Paraty w jedynie 6 godziny 30 min.
Bilet na trasie São Paulo - Paraty kosztuje minimum 49,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 86,99 zł.
Na trasie São Paulo - Paraty jest dostępnych kilka połączeń.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie São Paulo - Paraty przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.
Możesz sprawdzić lokalizację autobusu dzięki stronie tutaj. Wpisz interesujący Cię przystanek i sprawdź datę przyjazdu. To pokaże Ci, gdzie znajduje się autobus i czy są opóźnienia na trasie.
Możesz zarezerwować bilet na przejazd FlixBusem za jedynie 49,99 zł. Bilet kupisz najłatwiej dzięki stronie internetowej lub aplikacji. Zarezerwuj z wyprzedzeniem dla jak najniższej ceny.

Znajdź najtańsze autobusy na trasie São Paulo - Paraty

Szukasz tanich biletów na trasie São Paulo - Paraty? Możesz liczyć na FlixBusa. Dystans na trasie São Paulo - Paraty wynosi 305kms i zajmuje minimalnie 6 godziny 30 min.
FlixBus ma dużą sieć połączeń, więc po dotarciu na miejsce możesz z nami podróżować dalej do miasta Paraty. Bilety na ten przejazd kosztują średnio 86,99 zł, ale możesz je kupić za jedynie 49,99 zł. Najniższa cena za ten przejazd to 49,99 zł, ale ceny mogą wzrosnąć w okresie świąt, weekendów lub gdy autobus będzie już prawie pełny.
Jak więc znaleźć najtańsze bilety? Pamiętaj, aby rezerwować z wyprzedzeniem na naszej stronie internetowej lub za pomocą aplikacji FlixBus. Przy rezerwacji przez aplikację, Twój bilet będzie na Twoim telefonie, dzięki czemu podróż autobusem jest jeszcze bardziej ekologiczna i bezproblemowa!

Podróż na trasie São Paulo - Paraty

Paraty ma 2 przejazdy/ów dziennie, więc możesz łatwo dostać się do tego miasta.
Autobus jedzie minimum6 godziny 30 min i możesz spodziewać się 4 przystanku/ów po drodze.

Podróżowanie z FlixBusem jest nie tylko szybkie, ale również tanie. W przypadku rezerwowania z wyprzedzeniem online w aplikacji, możesz spodziewać się cen już od 49,99 zł na trasie São Paulo - Paraty, , ale ceny mogą wzrosnąć podczas świąt, weekendów lub gdy autobus będzie prawie pełny. Podróż kosztuje średnio 86,99 zł. W porównaniu z podróżą samochodem, samolotem lub pociągiem, to duża oszczędność!
Co więcej, w porównaniu z samolotem czy samochodem, podróż autobusem jest bardziej świadomym ekologicznie środkiem transportu. Pracujemy nad tym, aby flota FlixBusa stale zmniejszała swój wpływ na środowisko, a każdy pasażer może zrównoważyć swój ślad węglowy, przekazując doliczając do zakupu biletu mały procent darowizny.

Podróż ze stacji São Paulo

São Paulo ma świetne połączenia z resztą siatki FlixBusa - 17 połączeń codziennie odjeżdża z 6 stacji, znacznie ułatwiając podróżowanie po całym kraju.

Miejsce przyjazdu: Paraty

São Paulo jest dobrze skomunikowanym miastem i posiada

połączeń. Podróżowanie FlixBusem po całym kraju jest bardzo tanie i łatwe, ponieważ Paraty to miejsce z 6 dziennymi połączeniami do różnych miast.

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie São Paulo - Paraty

Po zarezerwowaniu biletu na autobus przez aplikację FlixBus przy użyciu jednej z naszych bezpiecznych metod płatności, wystarczy zabrać ze sobą telefon, w którym znajduje się bilet i, oczywiście, bagaż. Nie martw się, że czy zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy, ponieważ możesz zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego i jedną sztukę bagażu głównego na podróż.
Chcesz się upewnić, że najlepsza miejscówka będzie Twoja? Wybierz swoje miejsce podczas rezerwacji. Możesz zarezerwować miejsce klasyczne, miejsce ze stolikiem, panoramę dla podziwiania widoków, lub zarezerwować dodatkowe miejsce obok siebie, aby cieszyć się większą przestrzenią.
Po umieszczeniu bagażu w luku i okazaniu biletu, usiądź wygodnie i ciesz się podróżą dzięki usługom pokładowym FlixBusa takim jak darmowe Wi-Fi, toalety czy gniazdka elektryczne. Niezależnie od tego, czy musisz wysłać kilka maili, czy chcesz się po prostu zrelaksować i cieszyć jazdą, jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszą podróż.


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności