Bus Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa

Podróżuj w zgodzie ze środowiskiem

Nasze autobusy wyróżniają się świetnym współczynnikiem śladu węglowego w przeliczeniu na pasażera i przejechane kilometry.
Dowiedz się więcej

Zdrowie i bezpieczeństwo

Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo podczas podróży.
Dowiedz się więcej

Komfort na pokładzie

Nasze autobusy wyposażone są w duże i wygodne siedzenia, toaletę, sieć Wi-Fi oraz gniazdka elektryczne.
Usługi na pokładzie

Aplikacja mobilna

Dzięki naszej aplikacji możesz szybko i wygodnie kupić bilet oraz łatwo zarządzać rezerwacją.
Więcej o aplikacji FlixBus

Na tej stronie znajdziesz:


Przystanki w mieście Port Lotniczy Warszawa-Okęcie

Uwaga: Twój bilet będzie zawierał najbardziej aktualne informacje adresowe.

Odkryj wszystkie kierunki podróży

Często Zadawane Pytania

Najszybszy przejazd autobusem na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa zajmuje tylko 15 minuty.
Dystans na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa wynosi 10kms. FlixBus umożliwi Ci przejazd na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa w jedynie 15 minuty.
Bilet na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa kosztuje minimum 14,99 zł. Średnia cena biletów dla tego połączenia to 16,99 zł.
Na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa są dostępne bezpośrednie połączenia. Spośród 3 przejazdów na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa, [[3 z nich to połączenia bezpośrednie.Najszybszy autobus na tej trasie ma przystanek/przystanków 1.
Możesz kupić bilet autobusowy na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie to Warszawa przy użyciu dowolnej metody, np. karta kredytowa, szybka płatność, Paypal, Google Pay i inne.

Autobusy na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa

Znajdź najtańsze autobusy na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa

Zarezerwowanie przejazdu z FlixBusem na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa nie mogłoby być prostsze, a jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, zaoszczędzisz pieniądze!
FlixBus jest w 38 krajach i posiada 5000 kierunków podróży. Gdziekolwiek zechcesz pojechać, zabierzemy Cię tam!
Bilety kosztują jedynie 14,99 zł, a średnio kosztują 16,99 zł. Jeśli chcesz kupić bilet w przystępnej cenie, zamów go z wyprzedzeniem i unikaj weekendów i świąt.
Dystans na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa wynosi 10kms, co zajmuje jedynie 15 minuty na naszych najszybszych przejazdach.

Ułatw swoją podróż jeszcze bardziej dzięki aplikacji FlixBusa. Wszystkie informacje dotyczące podróży będą w niej zapisane na przyszłość.

Podróż na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa

Niezależnie od tego, czy chcesz podróżować z samego rana czy późno w nocy, znajdziesz aż 3 przejazdów na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa. Pierwszy autobus odjeżdza o 12:25 , a ostatni autobus o 21:15. Przejazd na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa zajmuje minimum 15 minuty. Co więcej, kiedy podróżujesz autobusem, nie musisz martwić się o korki czy opóźnienia na trasie. Po prostu zrelaksuj się z darmowym WiFi w komfortowej przestrzeni.
Bilet autobusowy można kupić już za 14,99 zł - to o wiele taniej niż podróżowanie jakimkolwiek innym środkiem transportu.
Autobusy są również doskonałym wyborem dla osób dbających o środowisko. Pracujemy nad tym, by stale redukować emisję dwutlenku węgla i oferujemy podróżującym możliwość zrekompensowania swojego śladu węglowego podczas rezerwacji biletów. Wystarczy zaznaczyć pole „Zrekompensuj swój ślad węglowy” podczas dokonywania płatności online, a my wykorzystamy obliczoną składkę, aby zadbać o środowisko.

Podróż ze stacji Port Lotniczy Warszawa-Okęcie

Gotowi na podróż ze stacji Port Lotniczy Warszawa-Okęcie? Port Lotniczy Warszawa-Okęcie jest węzłem komunikacyjnym z stacjami i posiada połączenia autobusowe do 100 miast w kraju.
Bez względu na to, skąd podróżujesz, możesz znaleźć wiele informacji na stronie internetowej FlixBusa lub kontaktując się bezpośrednio z nami. Chcemy jak najbardziej pomóc Ci w podróży, aby przebiegała sprawnie i komfortowo.

Miejsce przyjazdu: Warszawa

Warszawa - Zaplanuj swoją kolejną podróż do tego miasta już teraz. To dla Ciebie nowe miasto? Oto wszystko, co musisz wiedzieć.
Warszawa jest jednym z najlepiej skomunikowanych miast, więc nie będziesz mieć problemów z przejazdem. 9 liczba stacji, z których można dojechać FlixBusem do; Warszawa - FlixBus ma jeden przystanek w tym mieście], łączy 268 miasta.
Każda chwila, którą spędzasz na podziwianiu zabytków i kultury nowego miejsca jest cenna. Najwyższa pora, by wsiąść na pokład FlixBusa i odkrywać!

Czego się spodziewać na pokładzie FlixBusa na trasie Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa

Trasa Port Lotniczy Warszawa-Okęcie - Warszawa jest szybka, wygodna, autobusy są czyste, a rezerwacja biletu jest bardzo prosta. Możesz dokonać rezerwacji online na stronie internetowej, przez aplikację, używając Google Assistant lub w jednym z naszych sklepów FlixShop.
Przyjmowane metody płatności to karta kredytowa, szybki przelew (w tym BLIK), Paypal, Google Pay, ale mamy również inne metody płatności które możesz wybrać. Najprostszym sposobem zarezerwowania biletu jest skorzystanie z naszej aplikacji. Dzięki niej można zarezerwować podróż w kilka minut i nie ma potrzeby drukować i nosić ze sobą biletu, ponieważ będzie on dostępny w Twoim telefonie.

Chcesz siedzieć z rodziną lub znajomymi lub zachować miejsce obok siebie wolne? Potrzebujesz łatwego dostępu do toalety lub stolika, aby móc pracować podczas podróży? Możesz zarezerwować miejsce podczas dokonywania rezerwacji w aplikacji lub na stronie internetowej, a także wybrać spośród różnych opcji miejsc, takich jak miejsce przy stoliku, panorama lub miejsce dodatkowe. Gdy już dojdziesz do swojego miejsca, możesz się wygodnie rozsiąść i zrelaksować dzięki licznym udogodnieniom, które pomogą Ci jak najlepiej spędzić podróż. Większość naszych autobusów jest wyposażona w darmowe Wi-Fi pokładowe, dzięki któremu możesz oglądać ulubione seriale lub słuchać audiobooków. Na pokładzie znajdują się również toalety i gniazdka elektryczne.
Co więcej, podróżując z FlixBusem otrzymujesz duży limit bagażowy: jeden bagaż podręczny i jeden bagaż główny, dzięki czemu możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży


Usługi na pokładzie zależne są od dostępności